Arama yapın

İstanbul Bayrampaşa Kolay Araç Kiralama

İstanbul Bayrampaşa Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile İstanbul Bayrampaşa’da araç nasıl kiralanır?
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • İstanbul Bayrampaşa Araç Kiralama Seçenekleri
  • İstanbul Bayrampaşa Nüfus
  • İstanbul Bayrampaşa Ulaşım
  • İstanbul Bayrampaşa Mahalleler
  • İstanbul Bayrampaşa Gezi Listesi
  • Jurassic Land Müzesi
  • Bayrampaşa Şehir Parkı - AdaPark
  • Sea Life İstanbul
  • Bayrampaşa Hoca Hayri Efendi Merkez Cami
  • İstanbul Bayrampaşa Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?
Avrupa Yakası’nda bulunan ve doğusunda Eyüpsultan’ın olduğu Bayrampaşa ilçesi doğal ve turistik mekanları ile ön plana çıkmaktadır. İstanbul seyahatlerinizde Bayrampaşa’nın güzel ve farklı yerlerini keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.

Araç Kiralamada Neden Miniyol?


Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz. 

İstanbul Bayrampaşa Araç Kiralama Seçenekleri


İstanbul Bayrampaşa’da araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edebilirsiniz.

İstanbul Bayrampaşa Nüfus


269.950 nüfusu ile İstanbul’un en küçük ilçeleri arasında ilk sıralarda olan Bayrampaşa şehrin en gözde ilçelerinden biridir. Tarihi ve doğal güzellikleriyle turistlerin uğrak noktası olan İstanbul’da araç kiralamak için Miniyol.com’u tercih edin ve yolculuğunuzun keyfini çıkarın!

İstanbul Bayrampaşa Ulaşım


Bayrampaşa’da otobüs, minibüs, metro, dolmuş ve taksi ulaşım imkanları bulunmaktadır. Bunlara ek olarak İstanbul Bayrampaşa’da araç kiralama yaparak da ulaşım sağlayabilirsiniz.

İstanbul Bayrampaşa Mahalleler


Türkiye’nin en büyük metropolü olan İstanbul’un Bayrampaşa ilçesi, turizmdeki önemi ve tarihi yerleri ile ön plana çıkmaktadır. Bayrampaşa’da Cevatpaşa,Kocatepe, İsmet Paşa, Muratpaşa olmak üzere farklı mahalleler vardır.

İstanbul Bayrampaşa Gezi Listesi


İstanbul’un Bayrampaşa ilçesinde araç kiralama rezervasyonu yaparak şehirde bulunan tarihi ve doğal güzellikleri ziyaret edebilirsiniz.

Jurassic Land Müzesi


Türkiye’de tek ve Avrupa’nın en büyük dinozor temasına sahip olma hedefi taşıyan müze’de birbirinden farklı oyun alanları, bilim merkezi ve kuluçka üniteleri gibi farklı alanlar bulunmakta hatta çocuklar için arkeolojik kazı yapmayı mümkün kılan rehberli etkinlikler bile yapılmaktadır.

Bayrampaşa Şehir Parkı - AdaPark


Kocatepe Mahallesi’nde bulunan AdaPark’ın içinde eğlence alanları, büyük bir yapay göl, basketbol sahaları, tenis kortu ve at çiftliği, koşu pisti, restoranlar ve kafeler bulunmaktadır. Birçok aktivitenin aynanda yapılabileceği bu büyük park, merkeze yakın ama şehirden kısa süreliğine uzaklaşmak isteyenler için en iyi mekanlardan biri. 

Sea Life İstanbul


51 tane sergi tankı olan Sea Life İstanbul’da 500 tür bulunmakta ve bu türlerin altında bulunan canlılarla beraber toplam 15 bin su canlısını sergilenmektedir. Oldukça büyük olan bu akvaryumu es geçmeyin deriz.

Bayrampaşa Hoca Hayri Efendi Merkez Cami


Belediye binasının karşısında bulunan Merkez Cami’nin kubbeleri Edirne Selimiye Cami’sine benzetilirken, mimari olarak Klasik Osmanlı mimarisini görebilirsiniz.

İstanbul Bayrampaşa Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.