Arama yapın

İstanbul Gaziosmanpaşa Kolay Araç Kiralama

İstanbul Gaziosmanpaşa Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile İstanbul Gaziosmanpaşa’da araç nasıl kiralanır?
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • İstanbul Gaziosmanpaşa Araç Kiralama Seçenekleri
  • İstanbul Gaziosmanpaşa Nüfus
  • İstanbul Gaziosmanpaşa Ulaşım
  • İstanbul Gaziosmanpaşa Mahalleler
  • İstanbul Gaziosmanpaşa Gezi Listesi
  • Alibey Barajı Mesire Alanı
  • Eski Kilise
  • Venezia Viaport
  • Gaziosmanpaşa Meydanı
  • Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?
İstanbul’un Avrupa Yakası’ndaki en bilindik ilçeler arasında olan Gaziosmanpaşa mesire ve gezilecek alanları ile ön plana çıkmaktadır. İstanbul seyahatlerinizde Gaziosmanpaşa’da görülmesi gereken yerler keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.
 

Araç Kiralamada Neden Miniyol?

Miniyol’da%100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz.

İstanbul Gaziosmanpaşa Araç Kiralama Seçenekleri


İstanbul Gaziosmanpaşa’da araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edebilirsiniz.

İstanbul Gaziosmanpaşa Nüfus


189.000 kişilik nüfusu ile İstanbul’un en küçük ilçeleri arasında önde gelen Gaziosmanpaşa, şehrin Avrupa Yakası’nda bulunan ve balıkçıları, dar sokakları ile ünlü olan bir ilçedir. Tarihi ve doğal güzellikleriyle turistlerin uğrak noktası olan İstanbul’da araç kiralamak için Miniyol.com’u tercih edin ve yolculuğunuzun keyfini çıkarın!

İstanbul Gaziosmanpaşa Ulaşım


Avrupa Yakası’nın en küçük ilçelerinden biri olan Gaziosmanpaşa’da otobüs, metro, minibüs, dolmuş ve taksi ile ulaşım imkanları bulunmaktadır. Bunlara ek olarak İstanbul Gaziosmanpaşa’da araç kiralama yaparak ulaşım sağlayabilirsiniz.

İstanbul Gaziosmanpaşa Mahalleler


En büyük metropol şehrimiz olan İstanbul’un Gaziosmanpaşa ilçesi İstanbul’un geç dönem yerleşim yerlerinden biridir. Gaziosmanpaşa’da Bağlarbaşı, Karadeniz, Sarıgöl mahalleleri gibi birçok mahalle vardır.

İstanbul Gaziosmanpaşa Gezi Listesi

Alibey Barajı Mesire Alanı


Gaziosmanpaşa’da görülmesi gereken yerler arasında önde gelen Alibey Barajı Mesire Alanı, rahat bir nefes alabilmek ve aileniz, sevdiklerinizle vakit geçirebilmeniz için güzel bir alternatiftir. Seyir terasına sahip olan Alibey Barajı Mesire Alanı piknik masaları ve çardaklar ile mangal imkanı vermektedir.
 

Eski Kilise


Bizans Dönemi’ne ait bir Ortodoks kilisesi olduğu düşünülen Eski Kilise, 1207 yılında yapılmıştır. Şu anda Halk Eğitim Merkezi olarak kullanılan Eski Kilise, 1920’li yıllara kadar bölge Rumlar tarafından ibadet için kullanılmış, sonrasında Türk milislerin bölgeyi teslim alması ile kilise ve çevresi tahrip edilir. Bu tahribat sırasında, Rumlar bölgeden daha önce göç ettikleri için zarar görmemişlerdir.
 

Venezia Viaport


İçinde konut, ofis, outlet mağazalarının bulunduğu Venazia Viaport, 20 – 26 katlı beş ayrı bloktan oluşmaktadır. Yüzme havuzu, oyun alanları, yürüyüş yolları, alışveriş alanları ve farklı sosyal imkanları ile Venezia Viaport büyük bir proje olarak bilinmektedir. Tasarımının İtalyan mimarisinden örnek alındığı bu proje büyük su kanalları ile çevrilidir ve alan su gondolları ile gezilebilmektedir.
 

Gaziosmanpaşa Meydanı


İlçenin merkezi olan Gaziosmanpaşa Meydanı alışveriş yerlerine, mağazalara, kafe ve restoranlara sahiptir. Hem alışveriş yapabileceğiniz hem de dinlenebileceğiniz Gaziosmanpaşa Meydanı ilçede yaşayanların buluşma mekanıdır. Meydandaki Gazi Osman Paşa heykeli ise meydanın simgesidir.

Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.