Arama yapın

Lamborghini Aventador Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Lamborghini Aventador Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Sinan Daşpınar
Herkesin bir lüks, spor araba sever bir yanı vardır. Biz de sizler için bu yanınıza özel, Lamborghini’nin gözde araçlarından Lamborghini Aventador hakkında bilgileri derledik.
İçerik Başlıkları
    • Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?
    • Araç Kiralamada Neden Miniyol?

Teknolojiyle içli dış olduğumuz şu dünyada Lamborghini Aventador 2021 olaylara hala nostaljik bakmak da ısrarcı. Gösterişli cephesi, gürültülü V-12’si ile büyük Lamborghini eski süper arabalara olan hayranlığı tazeliyor. Sürücünün arkasına monte edilmiş 730 beygirlik 6,5 litrelik doğal emişli motor trafiğe uygun olsa da yeni modellerinde kullanılan otomatik şanzımanı trafik için biraz yavaş kaçabilir. Coupe ve Cabrio formlarıyla havalı görünen Lamborghini Aventador, ağır bir görünüşe sahip olsa da son derece atletiktir. Pist ayarlı SVJ modeli ile sürme keyfi doruklara ulaşırken, tur sürelerinin kaydeilmesini de heyecanlı hale getiriyor. 2021 Lamborghini Aventador oldukça pahalı ve hantal durmasına karşın eski tarz süper arabalara bir elveda niteliği de taşımıyor değil. 

 
2021’de Aventador küçük birkaç güncellemeyle bizleri karşılıyor. S artık dövme Leirion jantlar ve Arancio Dac merkez tekerlek kilidi ile donatılabilirken SVJ ise artık bir torpido gözüyle birlikte geliyor ve rozeti açıkta kalan karbon fiberden de siparişte bulunabilirsiniz.  Ortaya monteli 730 beygir gücündeki doğal emişli 6,5 litrelik v-12 motor ile başlayan enerji boşalımı, yedi vitesli otomatikleştirilmiş manuel  şanzıman ile tekerleklere ulaşıyor. Bu temel kurulum, üç farklı varyant arasında paylaşılır ancak parça odaklı SVJ (Superveloce Jota anlamına gelir), ekstra beygir gücü ve torkun kilidini açan çeşitli geliştirmelere sahiptir. 
 
Bu vahşi ve güçlü canavarı çatısız sürenler, aracın viraj alma deneyimlerini ve hızlanmalarını başarıyla yapabildiğini belirtiyor. Virajları hızla aşabilen ve inanılmaz yol tutuşu ve dört tekerlekten direksiyon sistemleri ile yön değiştirmeleri başaran sistemden kullanıcılar ise oldukça memnun görünüyor. Bununla birlikte tipik Lamborghini tarzında, her Lamborghini Aventador açılabilen bir dizi makaslı kapıyı destekler. Alçak iç mekan, çeşitli birinci sınıf malzemeler ve kişiselleştirilmiş seçeneklerle donatılabien Aventador lüksü sonuna kadar hissettiriyor. Kabinin pek çok küçük eşyayı tutamayacağı ve bagaj alanının sınırlı olduğunu da söylemeye gerek yok.. Pano, Strada, Sport ve Corsa gibi yeni bir sürüş modlarını seçtiğinizde düzenini değiştiren bir dijital göstergeye e sahip olan lüks araç; güç aktarma, direksiyon ve süspansiyon ayarlarını kişiselleştirmenize de olanak tanıyor.
 

Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak Lamborghini Aventador araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayın!
 

Araç Kiralamada Neden Miniyol?

Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.