Miniyol.com

Fiat Doblo Genel Tanıtım

En Uygun Fiyat251 TL
Fiat Doblo Genel Tanıtım

Fiat Doblo

Araç Özellikleri
  • Benzin/Dizel
  • Manuel/Otomatik
  • Klima
  • 5 Kişi
  • Minivan
Kiralama Koşulları
  • Yaş Ve Üstü
  • Ehliyet Yaşı ve Üzeri

En Ucuz Kiralık Fiat Doblo

En Ucuz Fiyat 251 TL En Uygun Fiyatlı Firma B2Carlease Kaç Lokasyonda Var 150

Fiat Doblo Hakkında

Fiat Doblo Hakkında Genel Bilgiler

İtalyan araç firması Fiat’ın ürettiği Panelvan araçtır. İlk olarak 2000 yılında üretime başlamıştır. 2006 ve 2011 yıllarında International Van of the Year ödülünü almıştır. Araç Türkiye, Brezilya, Rusya ve Vietnam’daki otomobil fabrikalarında üretilmektedir. Türkiye’de Bursa’da bulunan Tofaş fabrikasında üretimine devam etmektedir. Aracın ilk neslinin üretimi 2010 yılına kadar devam etmiştir. İkinci nesil araçların üretimi ise 2010 başlamış ve halen devam etmektedir. İkinci nesil araç tamamen Tofaş tarafından üretilmiştir. Şubat 2010’da Tofaş Doblo EV adında elektrikli versiyonu duyurdu. Türkiye’de geliştirilen ilk ticari elektrikli araç olan Fiat Doblo EV, Şubat 2019’da ilk olarak moda şirketi olan Vakko’ya verildi. 2015 yılında araç üstünde makyajlama yapıldı. Araç yeniden Hannover Motor Show’da tanıtıldı.

Fiat Doblo Teknik Özellikleri

Fiat Doblo dizel bir motora sahiptir. MPV kasa tipine sahip olan aracın motor hacmi 1.3’tür. M segmenti olan Fiat Doblo’nun 180 Tork gücü bulunmaktadır. 145 km hıza ulaşan araç 0’dan 100 km’ye 16.1 saniyede çıkmaktadır. 4 silindirli aracın ortalama yakıt tüketimi 100 km’de 5.5 litredir. Şehir içinde 6.7 litre, şehir dışında 4,9 litre. 4 kapılı Fiat Doblo 750 litre bagaj kapasitesine sahiptir.

Fiat Doblo Öne Çıkan Özellikleri

Fiat Doblo çekici iç ve dış tasarıma sahip, düşük yakıt, yüksek performans sunan bir otomobildir. Geniş aileler ve ticari amaçlı araç arayanlar için üretilmiş bir araçtır.  Günlük işlerinizde hayatınızı kolaylaştıracak yenilikler ve dinamiğe sahip olan otomobil, yüksek taşıma ve bagaj kapasitesi ile sınıfının en kullanışlı araçlarında birisidir.

Fiat Doblo Kiralama Koşulları

Fiat Doblo araçlarının kiralama ücretleri sezona ve araç kiralama şirketine göre değişkenlik göstermektedir. Miniyol.com üzerinden size en uygun Fiat Doblo modelini bulabilir ve kiralayabilirsiniz. Aracı kiralarken findeks notunuza bakılmaktadır. Findeks notu hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan linke tıklayabilirsiniz.
https://www.miniyol.com/tr/findeks-nedir

En Ucuza Fiat Doblo Kiralayabileceğiniz Firmalar

Kiralık Fiat Doblo Tercih Edilen Lokasyonlar

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.