Miniyol.com

Fiat Panda Genel Tanıtım

En Uygun Fiyat360 TL
Fiat Panda Genel Tanıtım

Fiat Panda

Araç Özellikleri
  • Benzin/Dizel
  • Manuel/Otomatik
  • Klima
  • 5 Kişi
  • Hatchback 5 Kapı
Kiralama Koşulları
  • 23 Yaş Ve Üstü
  • Ehliyet Yaşı 2 ve Üzeri

En Ucuz Kiralık Fiat Panda

En Ucuz Fiyat 360 TL En Uygun Fiyatlı Firma MaraşRent Kaç Lokasyonda Var 4

Fiat Panda Hakkında

Fiat Panda Hakkında Genel Bilgiler

Fiat Linea, İtalyan otomobil firması Fiat tarafından 1980 yılında üretilmeye başlanan otomobildir. Fiat’ın en küçük arabalarından birisidir. 2004 yılında Avrupa’da yılın otomobili seçilmiştir. Aracın ilk nesli olan “141” Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtılmıştır. İlk olarak ucuz ve bakımı kolay bir araç olarak tasarlandı. Ocak 1986 ve 2003 yılları arasında Gen 1 ve Mk2 modelleri piyasaya sürüldü. 2005,2007 ve 2009’da Panda üzerinde revizyonlara gidildi. Aracın 11 ayrı konsepti ve prototipi yapılmıştır. Üçün nesil Mk4 ise 2011 yılında Frankfurt Motor Show’da tanıtılmıştır. Panda Natural Power, Panda Easy Power, Panda Trekking, Panda 4X4, Panda Çapraz ve Panda Hibrit modelleriyle üretilmiştir. Panda 4x4 Steyr ve Panda 4x4 Antarktika adında iki özel sürüm üretilmiştir.

Fiat Panda Teknik Özellikleri

Fiat Panda Benzinli 1.2 Fire 69 HP ve Benzinli 0.9 Twinair 85 HP olarak motorla üretilmektedir. Azami gücü 69 BG’dir. Azami torku 102 Nm, Azami hızı 164 km’dir. 0’dan 100 km’ye 14.2 saniyede çıkmaktadır. Ortalama yakıt tüketimi 100 km’de 5.2 litredir. Şehir içinde 5.2 litre, şehir dışında 4.3 litredir. Karbon emisyonu 120 g/km’dir. 225 litre bagaj hacmi bulunmaktadır, koltuklar yatırılınca bagaj hacmi 870 litre olmaktadır.

Fiat Panda Öne Çıkan Özellikleri

Fiat Panda şehir içinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir otomobildir. Kolay park edilen, manevra kabiliyeti yüksek olması ve konforlu sürüş sistemleri sayesinde minimal bir arabadır. Şehir içi seyahatlerinizde hayatınızı kolaylaştıracak olan Panda’yı kullanırken araç kullanma stresini hissetmeyeceksiniz. Rahat ve basit bir araba arıyorsanız Fiat Panda tam size göre bir otomobildir.

Fiat Panda Kiralama Koşulları

Fiat Panda model aracını kiralamak için miniyol.com üzerinden rezervasyon yapabilirsiniz. Rezervasyon sonucunda kiralama şirketi sizden findeks notunuzu isteyecektir. Findeks notu hakkında bilgi almak isterseniz tıklayınız. Bunun yanında araç kiralama şirketlerine göre yaş sınırlılıkları değişiklik gösterecektir. Araç kiralama firmalarının şartlarını kiralama sayfamızda görebilirsiniz. Miniyol.com size en uygun aracı seçer ve karşınıza çıkarır. Güvenli yolculuklar dileriz.

En Ucuza Fiat Panda Kiralayabileceğiniz Firmalar

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.