Arama yapın

Ömer Keskinsoy
Ömer Keskinsoy 104 Yazı

Ömer Keskinsoy Biyografisi

İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat bölümü mezunuyum. Şu anda da İstanbul Üniversitesi’nde e-Ticaret ve Pazarlama programında eğitimime devam etmekteyim. Üniversite hayatım boyunca finans, muhasebe ve pazarlama gibi farklı alanlarda tecrübe edinme fırsatı buldum. Dijital pazarlama sektörüne girişim, üniversite zamanında ev arkadaşı bulma amaçlı yeni kurulan bir internet sitesinin kurulum ve büyüme aşamasıyla oldu. 2021 senesinde İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat bölümünden mezun olarak SAP danışmanlığı ve kurumsal iş çözümleri sunan bir firmada Dijital Pazarlama Uzmanı olarak yer aldım. Şu anda da Miniyol bünyesinde İçerik Editörü olarak görevime devam ediyorum.

Ömer Keskinsoy Yazıları

Lastik Basınç Sensörü Nedir?

Güvenli sürüşün önemli elemanlarından olan lastik basınç sensörü hakkında bilmeniz gerekenleri Miniyol olarak sizler için hazırladık!

SUV Nedir?

En popüler araç segmentlerinden biri olan SUV araçlar hakkında bilmeniz gerekenleri Miniyol olarak sizler için hazırladık!

Aks Nedir?

Tekerlekleri birbirine bağlayan ve aracın hareket etmesini sağlayan aks hakkında bilmeniz gerekenleri Miniyol olarak sizler için hazırladık!

Rotil Nedir?

Aracın süspansiyon sisteminin bir parçası olan rotil hakkında bilmeniz gerekenleri Miniyol olarak sizler için hazırladık!

ESP Nedir?

Aracın kaymasını önlemek amacıyla yol tutuşunu sağlayan ESP sistemi hakkında bilmeniz gerekenleri Miniyol olarak sizler için hazırladık!

Kütahya Gezilecek Yerler

Porseleniyle ünlü Kütahya'da mutlaka gezmeniz gereken yerleri araç kiralamanın yeni yolu Miniyol olarak sizler için hazırladık!

Patinaj Nedir? Araba Neden Patinaj Yapar?

Aracın kaymasına verilen ad olan ve ciddi sorunlara yol açabilen patinaj hakkında bilmeniz gerekenleri Miniyol olarak sizler için hazırladık!

Türkiye’de Çekilen Yabancı Filmler

Türkiye'nin güzelliklerini görebileceğiniz dünyaca ünlü 7 filmi Miniyol olarak sizler için listeledik!

Yağmur Sensörü Nedir?

Otomatik olarak silecekleri çalıştıran yağmur sensörü hakkında bilmeniz gerekenleri Miniyol olarak sizler için hazırladık!

V Kayışı Nedir?

Motorda üretilen gücü aracın diğer parçalarına ileten v kayışı hakkında bilmeniz gerekenleri Miniyol olarak sizler için hazırladık!

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.