Arama yapın

Sinan Daşpınar
Sinan Daşpınar Beykoz, İstanbul 559 Yazı

Sinan Daşpınar Biyografisi

İstanbul Aydın Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunuyum.  İstanbul Aydın Üniversitesi Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Yeni Medya bölümünde  eğitimime devam ediyorum. İstanbul Aydın Üniversitesi Haber Ajansı'nda (İAHA)  muhabir olarak çalıştım. İAHA bünyesindeki "GÖZ" Dergisi'nde Fotoğraf Editörü  olarak çalıştım. Ayrıca gozdergisi.com ve İAHA'nın sosyal medya sayfalarında  editörlük yaptım. Kendi kurduğum internet sitesi ve YouTube kanalında haber,  röportaj ve belgesel içerikleri hazırladım. İstanbul Gazetesi gibi yerel ve ulusal  gazetelere ve haber sitelerine haberler ve röportajlar hazırladım. İstanbul Aydın Üniversitesi Kurumsal İletişim Direktörlüğü’nde Sosyal Medya Uzmanı olarak  çalıştım. 

Sinan Daşpınar Yazıları

Kuşadası Gezilecek Yerler

Kuşadası Nerelere Gitmeliyim? Kuşadası’nda Nerede Kalınır? Kuşadası'nda Bulunan Oteller, Kuşadası’nda Ne Yapılır?

Kredi Notu Nasıl Yükseltilir?

Kredi notumu nasıl yükseltebilirim? Kredi notumu nasıl öğrenebilirim? Kredi notunu neler etkiler? kredi notu tüyoları nedir?

Karaköy Gezilecek Yerler

Karaköy nereleri görmeliyim? Karaköy’de gidip görülmesi gereken yerler neresidir? Karaköy’de bulunan tarihi eserler.

Araç Yakıt Hesaplama Nasıl Yapılır?

Aracım ne kadar yakar? En az yakıt harcayan arabalar neler? Yakıt tüketimi neden artar?

Sakarya’da Gezilecek Yerler | Sakarya Hakkında Merak Edilenler

Sakarya’da konaklamak ve ulaşım için birçok seçenek bulunmaktadır. Ulaşım için en rahat yöntemlerden birisi araç kiralama yapmaktır. Sakarya araç kiralama yaparak dilediğiniz yere konforlu ve rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Araç Kullanırken Lazım Olacak 10 Püf Nokta

Araç kullanmak deneyim ve pratik ister deneyimlerinizi ve pratiklerinizi geliştirirken öğrenmeniz gereken püf noktalar bulunmaktadır. Bu püf noktalar araç içerisinde size hem tasarruf yaptıracak hem de güvenliğinizi sağlayacak püf noktalardır.

Antalya Atbükü Koyu (Maden Koyu)

Likya yolu üzerinde bulunan Maden Koyu kamp yapılabilecek en güzel yerlerden birisidir. Atbükü Koyu içerisinde birçok aktivite yapabilirsiniz. Bu aktiviteler içerisinde doğa yürüyüşü, kamp, yüzme, dalış, mağara gezileri gibi aktiviteler yer almaktadır.

A Sınıfı Ehliyet Hakkında Merak Edilenler

A sınıfı ehliyet motosiklet kullanmak isteyenlerin ihtiyacı olan ehliyet sınıfıdır. İki ve üç tekerlekli motorlu araçların kullanılması için A sınıfı ehliyet gereklidir.

Olimpos Gezilecek Yerler

Olimpos, Antalya’nın Çıralı ilçesine bağlıdır. Doğası, tarihi, koy ve plajlarıyla özellikle yaz dönemlerde sıkça tercih edilen yerlerden biri olmuştur.

2022 ÖSYM Ek Tercihler Ne Zaman Başlayacak? 2022 YKS Ek Tercihleri Nasıl Yapılır?

YKS sonuçları açıklandı. Binlerce öğrenci üniversiteye yerleşti sıra geldi ek tercih yapıp üniversiteye yerleşeceklere. ÖSYM tarafından 2021 yılında 31 Ağustos’ta yayınlanan ÖSYM ek tercihleri bu yıl üniversite kayıtları tamamlandıktan sonra yapılacak.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.