Arama yapın

Son Dönemin Popüler Platformu: HBO Max

Son Dönemin Popüler Platformu: HBO Max
Sinan Daşpınar
Güvenilir ve kolay araç kiralama yapmanın yeni yolu Miniyol blogunda HBO Max hakkında merak ettiklerinizi yazdı.
İçerik Başlıkları
    • HBO Max Nedir?
    • HBO Max Fiyat Bilgileri
    • HBO Max Dizileri Neler?
    • Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?
    • Araç Kiralamada Neden Miniyol?

Son dönemlerde dijital platformlardan dizi ve film takip etmek popüler bir görev haline geldi. Televizyonun birçok eksiklerini tamamlayan internet dizi ve film platformları ülkemizde de fazlasıyla yaygın durumda. Bu yazıda Miniyol siz değerli okuyucularımız için ülkemizde oldukça ses getiren ve gelmesi beklenen HBO Max için bir tanıtım yazısı oluşturdu. 

HBO Max Nedir?

HBO Max, AT&T Warner Media tarafından hizmete sunulan bir dijital video, dizi ve film platformudur. HBO Max’i HBO televizyon kanalının bir ek premium sistemi olarak düşünmek yanlış sayılmaz. 67.5 milyon ücretli üyeye sahip olan platform 2018 yılında duyurulmuş, 2020 yılında da hizmete sunulmuştur. Platform için CN, CNN, HBO ve TNT gibi bilinen oluşumların yanında diğer birçok kanallardan da içerik alınmıştır. Yayına çıktığı ilk günden itibaren çok sevilen platform, içeriklerinin ani ve hızlı tüketiminin önüne geçmek için bir süre sonra dizi ve filmlerini haftalık olarak yayınlama kararı almıştır. Aynı zamanda haftalık yüklemenin Çernobil gibi Sky Uk temelli dizileri popülerleştirmede etkili olduğu görülmüştür. İçerik çeşitliliği ile dikkat çeken HBO Max aynı zamanda birçok yaş kitlesine de hitap etmektedir. Platformun 2022 yılında Türkiye’ye gelmesi bekleniyor.

HBO Max Fiyat Bilgileri

HBO Max’in fiyatı rakibi olduğu Netflix gibi diğer dijital içerik platformlarına göre biraz daha yüksek. Platform, üyelikleri için Avrupa için ayda 8.99 Euro, ABD için ise aylık 14.99 dolar ücret talep etmektedir. Ücretsiz deneme imkanı ise Aralık ayında kaldırılmıştır. Ülkemize tahmini geliş zamanı biliniyor olsa da ne kadar ücret isteneceği konusunda net bir açıklama yapılmamıştır. Avrupa fiyatı üzerinden fiyatlandırma yapılacağının tahmin edilmesinden yola çıkarak üyelik fiyatının yaklaşık 20 - 30 TL olmasının beklendiğini söylemek yanlış olmaz. 

HBO Max Dizileri Neler?

Platform zengin içerik yelpazesi ile dikkat çekmektedir. İçerik kitaplığının çoğu dışardan alınsa da orijinal içerikleri de içermektedir. Bilinen ve oldukça sevilen diziler olan South Park, Rick and Morty, Friends, Chernobyl, Doctor Who, Big Bang Theory ve Game of Thrones gibi popüler içeriklere HBO Max’den de ulaşabilirsiniz. Ek olarak platform Studio Ghibli’nin bütün animelerine de erişim sağlamaktadır. Adventure Time ve Susam Sokağı dizilerinin de yeni bölümlerine, Selena Gomez gibi ünlülerin oyunculuk ve şeflik yaptığı içeriklerine de erişim sağlanabilmektedir. 

Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı bir şekilde üye olun ve bu sayede araba kiralama rezervasyonunuzu kolayca gerçekleştirerek kampanyalar hakkında bildirimler alın! Özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında daha fazla bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayın!

Araç Kiralamada Neden Miniyol?

Miniyol’un %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri ile kullanıcı dostu bir işleyişi var. Kullanıcılarını önemseyen ve onların her işlemde yanında olmasını önemseyen yeni nesil oto kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.