Arama yapın

Nereden Çocuk Kitabı Alabilirim?

Nereden Çocuk Kitabı Alabilirim?
Sinan Daşpınar
Nereden çocuk kitabı alabilirim? Sorusu pek çok kişi için yanıt beklemektedir. Kitap okuma her yaştan insan için vazgeçilmez olmalıdır. Çocuk kitapları geleceğin bireylerinin öz güvenli, bilgili ve çağa ayak uydurabilmelerine yolunu aydınlatan fener olmaktadır.
İçerik Başlıkları
  • Çocuk Kütüphanesi
  • Tırtıl Kids
  • Yalvaç Abi Kitabevi
  • Happy Nest Kitabevi
  • İyi Cüceler Kitabevi
  • Story Garden Kids Books & Cafe
  • Babun Çocuk Kitapları Dükkanı
  • Samsun Çocuk Kitabevi ve Etkinlik Merkezi
Nereden çocuk kitabı alabilirim? Sorusu pek çok kişi için yanıt beklemektedir. Kitap okuma her yaştan insan için vazgeçilmez olmalıdır. Çocuk kitapları geleceğin bireylerinin öz güvenli, bilgili ve çağa ayak uydurabilmelerine yolunu aydınlatan fener olmaktadır. Araç kiralama güvenle çocuk kitabı alınabilecek yerler;
 
Ayrıca çocuklar için film önerilerine de linkteki blogumuzdan ulaşabilirsiniz!

Çocuk Kütüphanesi

Çocuklara kazandırılması gereken en güzel ve kıymetli eylem kütüphane alışkanlığı kazandırmaktır. Bunun için de kütüphanelerin yerleri araştırılarak çocuklarla ziyaret edilmelidir. Burada ziyaret edilmesi gereken çocuk kütüphanesi örnekleri görülmektedir.
 
Adile Naşit Çocuk Kütüphanesi, 0-6 yaş grubu çocuklara hitap etmektedir. Kitap okumaya ilaveten pek çok etkinlik de düzenlenmektedir. Beylikdüzü’ nde bulunmaktadır. Oyun, eğlence ve workshoplar düzenlenmektedir.
 
Mihrimah Sultan Çocuk Kütüphanesi, İstanbul’un Üsküdar ilçesinde bulunmaktadır. Ve 0-7 yaş arası çocuklara hitap etmektedir.
 
Nasrettin Hoca Çocuk Ve Halk Kütüphanesi, İstanbul Bağcılarda bulunmaktadır. Satranç, boyama ve masal etkinlikleri düzenlenmektedir. Minikler için de eğlenceli ayrı bir bölüm bulunmaktadır.
 
Üsküdar Selimiye Çocuk Kütüphanesi, Üsküdar Selimiye camiin yanında bulunmaktadır. Çocuklar için yaratıcı yazma atölyeleri düzenlemektedir.
 
Eğlenceli Çocuk Kütüphanesi – Kartal, Gerek çevre düzenlemesi, gerek mimari özellikleriyle hizmet vermektedir. İstanbul Kartal’ da bulunan çocuk kütüphanesi bünyesinde masal okuma ve canlandırma atölyesi bulunmaktadır. Çocuklara okunan masal ne anlatıyor? Çizmeleri istenmektedir.
 
Kemalettin Tuğcu Çocuk Kütüphanesi- Beykoz, İstanbul Beykoz da bulunan kütüphanede yetişkinlere konferanslar çocuklara Hacivat-Karagöz oynatılmaktadır. Çocuklara sosyalleşme ve dayanışma duyguları aşılanmaya çalışılmaktadır.
 
Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz Halk ve Çocuk Kütüphanesi, Avcılar’da bulunmaktadır. Strateji, zeka oyunları, resim, müzikle çocukların görsel ve işitsel algı yaratılmaya çaba harcanmaktadır.
 
Nereden Çocuk Kitabı Alabilirim
 

Tırtıl Kids

İstanbul açılmıştır. 2006 yılında Türkiye’nin ilk Çocuk Kütüphanesi olarak açılmıştır. Şubeleri bulunan Tırtıl Kids üç şubesiyle hizmet vermektedir. Pek çok etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır. Kolay ulaşım sağlamak isteyenler araç kiralama hizmeti alabilmektedir. Bilgi kaynağı https://www.tirtilkids.com/ ‘dur.

Yalvaç Abi Kitabevi

İstanbul Şişli ilçesinde bulunan Yalvaç Abi kitabevi muhteşem atmosferiyle konuklarını karşılamaktadır. Kitap evi ve müzik market olarak çalışmaktadır. Kolay ulaşım sağlayabilme yolu araba kiralama hizmeti alabilir güvenle kültür gezileri yapabilirsiniz.

Happy Nest Kitabevi

Beşiktaş’ta bulunan Happy Nest kitabevi hizmetleri arasında evlere servis hizmeti de bulunmaktadır. Kitaplarınızı, kitabevi ziyareti yaparak hem kitap kokusu, dokunarak seçim ayrıcalığı yaşayarak teslim alabilirsiniz. Sağlık ve güvenlik tedbirleri personel ve ziyaretçiler için alınmaktadır.

İyi Cüceler Kitabevi

İstanbul İli Göztepe ilçesinde bulunan İyi Cüceler kitabevi, mağazadan alışveriş olanağı sunmaktadır. Her türden çocuk kitabı bulabilir, çocuklarınızı sevindirebilirsiniz. Ayrıca araba kiralama hizmetiyle daha fazla kitabevi ziyareti yapabilirsiniz.

Story Garden Kids Books & Cafe

Erenköy’de bulunan Story garden kids boks & cafe, ziyaretçilerini beklemektedir. Kitap seçimlerinizi yapabileceğiniz gibi yiyecek içecek servisi de alabilirsiniz. Bütün sağlık, güvenlik ve hijyen kurallarının eksiksiz uygulandığı kitabevini güvenle ziyaret edebilirsiniz. Oto kiralama olanağıyla güvenle İstanbul gezisi yapabilirsiniz.

Babun Çocuk Kitapları Dükkanı

Bodrum’ da açılan ilk çocuk kitapçısı ünvanına sahip, Babun Çocuk Kitapları dükkanı 0-14 yaşa hitap etmektedir. Seçeceğiniz kitaplara ilaveten organik oyuncaklar, akıl oyunları alabilirsiniz. Rahat ve güvenli ortamda atıştırmalıklarla çayınızı içebilirsiniz. Haftanın belirlenen günlerinde kültürel ve sanatsal faaliyetler yapılmaktadır. Ulaşım olanağınızı kolaylaştırmak için oto kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Samsun Çocuk Kitabevi ve Etkinlik Merkezi

Kitap evleri, bulunduğu bölgeyi aydınlatmaktadır. Samsun çocuk kitabevi ve etkinlik merkezi de adeta çölde vaha gibi hizmet vermektedir. Kitap okumayı alışkanlık haline getirebilmek çocuklar için en büyük kazançtır.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.