Arama yapın

McLaren Artura Özellikleri

McLaren Artura Özellikleri
Sinan Daşpınar
Artık yeni dünyanın vazgeçilmezi olan elektrikli araçlardan biri olan McLaren Artura özelliklerini Miniyol sizler için araştırdı. Araç kiralama yapmanın en güvenilir yolu Miniyol’un yazısına gelin birlikte bakalım.
İçerik Başlıkları
  • Sadece Elektrikli McLaren Modelleri
  • McLaren Artura Modeli
  • McLaren Artura İnceleme
  • McLaren Artura Fiyat Listesi
  • McLaren Araba Kiralama Fiyatları Nasıl?
  • Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?

Günden güne kullanımı artan ve artık yeni dünyanın vazgeçilmezi olan elektrikli araçlara biri olan McLaren Artura’yı Miniyol sizler için inceledi. Otomobil teknolojisini yakından takip ediyor ve bu alana biraz meraklıysanız Artura’nın sizi heyecanlandıracağına eminiz!

Sadece Elektrikli McLaren Modelleri

Sektörün en büyüklerinden olan İngiliz otomotiv devi McLaren genelde lüks segmente yönelik az adette, pahalı fiyatlarda otomobil üretmektedir. Ürettiği son 20 modelin kayda değer bir satış ve beğeni kazandığını düşünürsek, elektrikli otomobil üretime geçişin nedenini de anlayabiliriz. Başarılı satışlarının ardından teknolojiyi takip etmeyi hedefleyen McLaren bütün modellerini elektrikli olarak üreteceğini duyurdu. Spor araba devlerinden bir markanın bu şekilde bir duyuru yapması hali hazırda elektrikli spor arabaların hız, performans ve güven sorunlarının da yok olacağının da belirtisi gibi duruyor.

McLaren Artura Modeli

8 ileri otomatik şanzımanlı McLaren’ın geri vitesi yoktur. Geri manevra gerektiğinde aracın elektrikli motoru tekerlekleri ters yöne çevirebiliyor. Bu da aslında otomotiv dünyası için heyecan verici bir yenilik! 

McLaren Artura İnceleme

Aracın 585 HP motor gücü bulunurken, tork gücü ise 585 NM tork üretiyor. 3.0 litrelik elektrikli motorun gücü ise 95 HP iken tork gücü 220 Nm'dir. Son olarak hibrit sistemin ürettiği güç 680 HP ve tork 720 Nm’dir. Model 0 - 100 km/s hıza 3 saniyede, 200 km/s 8,3 saniye ve aracın maksimum hızı olan 300 km/s’e ise 21,5 saniyede ulaşabiliyor.

McLaren Artura Fiyat Listesi

McLaren Artura Türkiye’ye sadece özel sipariş ile getirtilebildiği için fiyatları da değişkenlik gösteriyor. Dünya çağında ise fiyatları 225.000 USD’den başlıyor. 

McLaren Araba Kiralama Fiyatları Nasıl?

Türkiye’de McLaren’a ait bir model esasında görmek çok zor. Bu yüzden kiralık bir McLaren da görmek neredeyse imkansızdır. Süper lüks veya üst segmentte kiralık araba için miniyol.com'u kullanabilirsiniz.

Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araba kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayın!

Araç Kiralamada Neden Miniyol?

Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil oto kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.