Arama yapın

Babalar Günü Hediye Fikirleri

Babalar Günü Hediye Fikirleri
Sinan Daşpınar
Babalar günü yaklaşıyorken, ona ne alacağınız konusunda da hala bir fikriniz olmayabilir. İşinizi kolaylaştırmak için babalar günü için hediye fikirleri yazısını yazdık.
İçerik Başlıkları
  • Kravat
  • Kol Düğmesi
  • Saat
  • İsme Özel Eşyalar
  • Çanta
  • Anı Hediyeleri
  • Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
Babalarımız bizi şu Dünya’da en çok koruyup kollayan ilk kahramanlarımızdır. Babalar günü onlara onları sevdiğimizi göstermek için önemli bir gündür. Bu önemli günde küçük bir hediye ile babalarımıza bize yaptıkları her şey için teşekkür edebiliriz. Bu yazımızda babalar günü hediye fikirleri vereceğiz. 

Kravat


Birçoğumuzun babası iş hayatında kravat takıyordur. Babalarımız için gündelik hayatının bir parçası haline gelmiş olan kravatlar, babalar günü için uygun hediye fikirleri arasında sayılabilir. Renk renk, çeşit çeşit ve her türlü fiyattan bulabileceğiniz kravatlarla babanızın yüzünü güldürebilirsiniz. Ayrıca birçok marka kravatlarda kampanya olarak ikili ürünler çıkardığı için uygun fiyatlı hediye ve risksiz babalar günü hediye fikirleri arasında olan kravatı özellikle de minik okuyucularımız için önerebiliriz. 

Kol Düğmesi


Babalarımızın iş hayatında kravatla beraber oldukça sık kullandıkları bir diğer aksesuar da kol düğmeleri. Erkekler için oldukça resmi ve kravata kıyasla daha pahalı olan bu babalar günü hediye fikri yüksek bütçeli okurlar için uygun olabilir. Oldukça şık duran kol düğmelerini tercih ederken babanızın tarzını ve gömlek renklerini göz önünde bulundurabilirsiniz. Yine de sade ve klasik renklerden yana seçim yapmakta fayda vardır.

Saat


Popüler babalar günü hediye fikirleri arasında en çok tercih edilen hediye aslında kol saatleri. Birçok farklı marka ve model seçeneği sayesinde uygun fiyatlı babalar günü hediye fikri olarak da düşünülebilir olan kol saati fikri, babanız saat kullanmayı seven biriyse oldukça hoş bir hediye olacaktır. Sportif veya klasik her şekilde asla modası geçmeyen erkek hediyelerinden birisi olan kol saati alırken babanızın tarzına dikkat edebilirsiniz. Eğer işi gereği takım elbise giymesi gerekiyorsa metal erkek saatlerini tercih edebilirsiniz. 

İsme Özel Eşyalar


En anlamlı babalar günü hediye fikri olan isme özel eşyalar babanızın oldukça hoşuna gidecektir. Eğer yazı yazmayı seven veya işi gereği dosyalarla ilgilenmesi gereken bir babanız varsa ismi yazılı dolma kalem oldukça hoş bir hediye olabilir. İsminin yazılı olduğu deri bir cüzdan da, eminim ki her harcamasında sizi hatırlatacaktır. Diğer bir özel babalar günü hediyesi ise ismi yazılı bir çakmak olabilir. 
 
babalar-gunu-hediyeleri

Çanta


Kullanışlı babalar günü hediye fikri arayışı içindeyseniz çanta tam da aradığınız şey. Bütçenize göre birçok farklı kalitede çanta bulabilirsiniz. Evraklarla uğraşması gerekmiyorsa küçük ve çok gözlü bir iş çantası ,eğer evraklarla uğraşıyorsa bir evrak çantası işini görebilir veya laptopunu koyabileceği bir bilgisayar çantası da hoşuna gidebilir. Konu babalar olduğunda klasik renkleri tercih etmenizi şiddetle öneririm. 

Anı Hediyeleri


Anlamlı babalar günü hediye fikirleri arasında yerini alan anı hediyeleri fikirlerinden bahsedelim. Babanız bu tarz hediyeleri gördüğü an duygulanacak ve eminim çok pahalı hediyelere kıyasla bu tarz anlamlı bir hediye almak onu daha mutlu edecektir. Uygun fiyatlı babalar günü hediyesi arayanlar için içinizde fotoğrafınızın olduğu bir çerçeve bile yetecektir. Çalışma masasının üstüne koyabileceği çerçevenin yanında bir fotoğraf albümü de onu eski günlere götürebilir gözlerini yaşartabilir. 

Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Araç Kiralamada Neden Miniyol?


Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.