Arama yapın

29 Ekim Resmi Tatil mi?

29 Ekim Resmi Tatil mi?
Sinan Daşpınar
29 Ekim resmi tatil mi? 28 Ekim tatil mi? 29 Ekim tatili kaç gün?
İçerik Başlıkları
  Türkiye Cumhuriyeti’nin 98.Yılı sebebiyle 28 Ekim 2021 Perşembe günü öğleden sonra başlayacak olan tatil hafta sonu tatilleri ile birlikte 3,5 gün sürecek. 

  29 Ekim 1923’te Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin cumhuriyeti ilan etmesiyle her yıl 29 Ekim günü milli bayramımız olarak kutlanmaktadır. Bu yılda 98.yılını kutladığımız bayram 3,5 gün sürecek sizler de bu tatili fırsat bilerek miniyol.com üzerinden kiraladığınız araç ile tatilin keyfini çıkarabilirsiniz. 

  Türkiye’nin neredeyse her yerinde geniş ağı olan miniyol.com üzerinden dilediğiniz aracı kolaylıkla ve rahat bir şekilde kiralayabilirsiniz. 
  28 Ekim 2021 Perşembe öğleden sonra başlayan tatil 1 Kasım 2021 Pazartesi günü sona erecek, hemen planlarınızı yapıp aracınızı kiralamak için miniyol.com’a gelin fırsatlardan yararlanın. Miniyol.com’a girerek aracınızı alacağınız yeri ve alacağınız ve teslim edeceğiniz tarihi belirleyerek dilediğiniz aracı kiralayabilirsiniz. 

  Miniyol.com üzerinden günler öncesinden kredi kartınızı bloke ettirmenize hiç gerek kalmadan mini ödeme ile kiralama ücretinin bir kısmını rezervasyon esnasında ödeyebiliyor ve kalan kısmını teslimatta ödeyebiliyorsunuz aynı zamanda %100 kesintisiz iade güvencemiz ile değişen planlarınız sizi mağdur etmeyecek.

  Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.