Arama yapın

2019 Model Suzuki Katana Özellikleri

2019 Model Suzuki Katana Özellikleri
Sinan Daşpınar
Motor dünyasının sevilen marka ve modeli Suzuki Katana hakkında detayları araç kiralama platformu Miniyol’un blogundan öğrenebilirsiniz.
İçerik Başlıkları
    • 2019 Model Suzuki Katana Hakkında
    • Suzuki Katana Teknik Özellikleri

Motor denince ilk akla gelen markalardan biri olan Suzuki'nin en sevilen modelini inceledik. Suzuki Katana incelemesi ile motosiklet evreninin en güçlülerinden birini detaylıca öğrendik. Suzuki Katana’nın özellikleri neler gelin birlikte bakalım. Suzuki Katana 2019 4 silindire sahip ve su soğutmalı motoru ile 150 beygir güç üretebiliyor. Dış tasarım olaraksa güzel bir neo-retro tasarım benimsenmiş.

 
Kiralık araba için İstanbul Havalimanı araç kiralama seçeneklerini inceleyebilirsiniz.
 

2019 Model Suzuki Katana Hakkında

Sevilen bir motosiklet markası olan Suzuki'nin Katana esasında geçmişi ve gelecek arasında bağ kurar nitelikte. İlk çıkışı 1979 yılında olan Katana’nın seri üretimi ise 3,0 konsepti ile 2019 yılında başladı. Naked motosiklet dünyasında başı çekmek isteyen Suzuki Katana, geçmişin ve geleceğin birleşimiyle bugünü yansıtıyor. Konfor açısından eleştirmenlerden yüksek puanlar alan Katana önündeki çift katmanlı far yapısı, profesyonel elektronik kontrol sistemi gibi özelliklerle öne çıkıyor. Motosikletin diğer bir sevilme nedeni ise 999cclik motor hacminin olması. Suzuki Katana motoru 4 silindiri ile 150 HP güç elde ediyor. Katana motoru kompakt ve hafif alüminyum şasiyesine sahip. Motosikletin aynı zamanda 4 pistonlu Brembo fren kalıpları, Fukico fren diskleri ile güçlü bir fren sistemi bulunmakta. Sınırlı kaydırmalı debriyajı sayesinde torkun optimum seviyede yere aktarıldığını anlayabiliyoruz.
 
Uygun araç kiralama fiyatları için Ankara Esenboğa Havalimanı araç kiralama olanaklarına bakabilirsiniz.
 

Suzuki Katana Teknik Özellikleri

 
4 silindirli su soğutmalı DOCH motorun silindir hacmi 999cc. Motor gücü 150 HP ve tork gücü 108Nm ile hiç de kötü bir orana sahip değil. 12 litrelik deposu olan motosikletin toplam ağırlığı ise 215 kilogramdır. Suzuki Katana fiyatı ise 150 bin TL’den başlamaktadır.
 
Araba kiralama için Antalya Havalimanı opsiyonlarını değerlendirebilirsiniz.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.