Arama yapın

Bursa Yıldırım Kolay Araç Kiralama

Bursa Yıldırım Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye'nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile Bursa Yıldırım’da araç nasıl kiralanır?
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • Bursa Yıldırım Araç Kiralama Seçenekleri
  • Bursa Yıldırım Nüfus
  • Bursa Yıldırım Ulaşım
  • Bursa Yıldırım Mahalleler
  • Bursa Yıldırım Gezi Listesi
  • Kaplıkaya Cazibe Merkezi
  • Uludağ Teleferik
  • Yeşil Cami ve Külliyesi
  • Bursa Yıldırım Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Bursa’nın İskender kebabı ile meşhur olan Yıldırım ilçesi önceleri yazlık olarak kullanılmaktadır. Aynı zamanda Bursa’nın en güzel manzaralı ilçelerinden olan Yıldırım il merkezine 12,5 km uzaklıktadır. Bursa seyahatlerinizde Yıldırım’ın güzel ve farklı mekanlarını keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.

 

Araç Kiralamada Neden Miniyol?

Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz. 
 

Bursa Yıldırım Araç Kiralama Seçenekleri

Bursa Yıldırım’da araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edin!
 

Bursa Yıldırım Nüfus

Yıldırım ilçesi nüfusu 2020 yılında 657.176 kişidir. Yıldırım nüfusunun 330.109 kişisi erkektir. Ayrıca 327.0637 kişisi de kadın nüfustur. Yüzde olarak bakıldığında %50,23 erkek nüfusu ve %49,77 kadın nüfusu bulunmaktadır. 
 

Bursa Yıldırım Ulaşım

Bursa Yıldırım ilçesine ulaşım için birçok seçenek bulunmaktadır. Otobüs, minibüs, taksi veya kendi kişisel aracınızı tercih edebilirsiniz. Yenişehir’deki havaalanından aktarma yapmanız da mümkündür. Hem yerli hem yabancı turistlerin uğrak noktası olarak da bilinen Bursa Yıldırım’da araç kiralamak için Miniyol.com oldukça iyi bir seçenek.
 

Bursa Yıldırım Mahalleler

İsabey, Maltepe, Selimzade, Umurbey mahalleleri olmak üzere Yıldırım’da toplam 69 mahalle bulunmaktadır.
 

Bursa Yıldırım Gezi Listesi

Bursa Yıldırım araç kiralama

Kaplıkaya Cazibe Merkezi

Şehrin stresinden uzaklaşmak için en mantıklı seçimlerden biri de Kaplıkaya Cazibe Merkezi’dir. İçerisindeki parklar, kafeler, oturma alanları ile piknik severler için şahane bir ortam sunuyor. Hafta sonu çok ziyaretin olduğu için hafta sonu gitmeyi düşünüyorsanız erken gitmekte fayda var. Aynı zamanda içerisinde lunapark, alışveriş yerleri ve mağazalar olduğunun da altını çizmek gerek.
 

Uludağ Teleferik 

Uludağ Teleferik ile şehrin her tarafına ulaşım sağlanıyor. 9.000 metre uzunluğu ile oldukça popüler bir ulaşım yoludur. Hem şehri izleyip hem de bir yerlere gitmek istiyorsanız Uludağ Teleferik sizin için doğru seçimdir. Aynı zamanda Türkiye’deki ilk teleferiktir.
 

Yeşil Cami ve Külliyesi

Bursa önceden Osmanlı’nın başkenti olduğu için birçok tarihi eser bünyesinde bulundurmaktadır. Bunlardan birisi de Yeşil Cami ve Külliyesi... Osmanlı’nın kurucularından olan Mehmet Çelebi tarafından inşa edilmiştir. İçerisinde türbe, medrese, hamam ve imaret yapıları bulunur. Çini eserleri ile de değerli sanat anlayışımızın günümüzde yaşanmasını sağlar. 
 

Bursa Yıldırım Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayın!

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.