Arama yapın

Citroen Berlingo Özellikleri

Citroen Berlingo Özellikleri
Sinan Daşpınar
Kiralık araba bulmanın en uygun ve hızlı yolu olan Miniyol ile Citroen Berlingo hakkında merak ettiklerinizi öğrenin!
İçerik Başlıkları
    • Citroen Berlingo İç Mekan Tasarımı Hakkında
    • Citroen Berlingo Sürüş Testi
    • Citroen Berlingo Kiralama Fiyatları Ne Kadar?
    • Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?
    • Araç Kiralamada Neden Miniyol?

Yeni Citroen Berlingo’nun özelliklerini detaylı olarak inceledik ve fiyatları hakkında araştırma yaptık. Kiralık araba bulmanın en uygun ve hızlı yolu olan Miniyol ile Citroen Berlingo hakkında merak ettiklerinizi öğrenin! SUV bir izlenim hedefleyen Citroen, aracın arka tarafına doğru bir ticari araç havası katmış. Radikal bir renklendirme ile eski Berlingo’nun sıkıcılığı değişmiş. Ön tarafı heybetli ama kibar dokunuşlara sahip olan Berlingo’nun iç mekanına gelin birlikte bakalım.

Citroen Berlingo İç Mekan Tasarımı Hakkında

 
Ön koltuklarına oldukça rahat ve yeterince yüksek diyebiliriz fakat arka koltuk alanı biraz daha dar. Dokunmatik bir göstergesi de olan Berlingo’nun ekranı 8 inç büyüklüğünde. Araç Mirror Screen, Bluetooth, USB, AUX gibi teknolojik sistemleri ile teknolojisini konuşturuyor.
 

Citroen Berlingo Sürüş Testi

Berlingo 5 ileri manuel şanzıman, 1.6 litrelik motor ile şehir içi kullanımı için yeterli bir kullanım sunuyor.  Sürüşü kolaylaştırmak ve daha güvenli hale getirmek için bazı özellikler eklenmiş. Berlingo elektronik park freni, sürücü dikkat uyarı sistemi, sürücü yorgunluk uyarı sistemi, genişletilmiş trafik işareti tanıma sistemi, programlanabilir hız sabitleyici ve hız sınırlayıcı, yokuş kalkış destek sistemi, kör nokta uyarı sistemi, aktif güvenlik sistemi, akıllı far sistemi, viraj aydınlatma sistemi, anahtarsız giriş ve çalıştırma gibi güvenlik sistemleri ile donatılmış.
 

Citroen Berlingo Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Citroen Berlingo kiralamak ve yolculuklarınızı daha konforlu hale getirmek için miniyol.com'u kullanabilirsiniz. Birkaç saniye sürecek bir işlemden sonra istediğiniz lokasyona ve tarihlere göre fiyatları listeleyerek oto kiralama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
 

Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araba kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayın!
 

Araç Kiralamada Neden Miniyol?

Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil oto kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.