Arama yapın

Citroen Berlingo Özellikleri

Citroen Berlingo Özellikleri
Sinan Daşpınar
Kiralık araba bulmanın en uygun ve hızlı yolu olan Miniyol ile Citroen Berlingo hakkında merak ettiklerinizi öğrenin!
İçerik Başlıkları
    • Citroen Berlingo İç Mekan Tasarımı Hakkında
    • Citroen Berlingo Sürüş Testi
    • Citroen Berlingo Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Yeni Citroen Berlingo’nun özelliklerini detaylı olarak inceledik ve fiyatları hakkında araştırma yaptık. Kiralık araba bulmanın en uygun ve hızlı yolu olan Miniyol ile Citroen Berlingo hakkında merak ettiklerinizi öğrenin! SUV bir izlenim hedefleyen Citroen, aracın arka tarafına doğru bir ticari araç havası katmış. Radikal bir renklendirme ile eski Berlingo’nun sıkıcılığı değişmiş. Ön tarafı heybetli ama kibar dokunuşlara sahip olan Berlingo’nun iç mekanına gelin birlikte bakalım.

Citroen Berlingo İç Mekan Tasarımı Hakkında

 
Ön koltuklarına oldukça rahat ve yeterince yüksek diyebiliriz fakat arka koltuk alanı biraz daha dar. Dokunmatik bir göstergesi de olan Berlingo’nun ekranı 8 inç büyüklüğünde. Araç Mirror Screen, Bluetooth, USB, AUX gibi teknolojik sistemleri ile teknolojisini konuşturuyor.
 

Citroen Berlingo Sürüş Testi

Berlingo 5 ileri manuel şanzıman, 1.6 litrelik motor ile şehir içi kullanımı için yeterli bir kullanım sunuyor.  Sürüşü kolaylaştırmak ve daha güvenli hale getirmek için bazı özellikler eklenmiş. Berlingo elektronik park freni, sürücü dikkat uyarı sistemi, sürücü yorgunluk uyarı sistemi, genişletilmiş trafik işareti tanıma sistemi, programlanabilir hız sabitleyici ve hız sınırlayıcı, yokuş kalkış destek sistemi, kör nokta uyarı sistemi, aktif güvenlik sistemi, akıllı far sistemi, viraj aydınlatma sistemi, anahtarsız giriş ve çalıştırma gibi güvenlik sistemleri ile donatılmış.
 

Citroen Berlingo Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Citroen Berlingo kiralamak ve yolculuklarınızı daha konforlu hale getirmek için miniyol.com'u kullanabilirsiniz. Birkaç saniye sürecek bir işlemden sonra istediğiniz lokasyona ve tarihlere göre fiyatları listeleyerek oto kiralama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.