Arama yapın

Yolculukta Sinema Keyfi Yapmak İster Misiniz?

Yolculukta Sinema Keyfi Yapmak İster Misiniz?
Sinan Daşpınar
Şehir içinde trafikte ya da şehir dışında seyahatte Lucy, Jumanji, Yıldızlar Doğru, Otel Transilvanya ve Müzede Bir Gece filmleri ile yolculukta sinema keyfi yapabilirsiniz.
İçerik Başlıkları
    • 1. Lucy
    • 2. Jumanji
    • 4. Otel Transilvanya
    • 5. Müzede Bir Gece
Trafikte sıkıldığınızda ya da uzun yollarda araba kullanan kişinin dikkatini dağıtmayacak şekilde yolculukta sinema keyfi yapabilirsiniz.
 

1. Lucy


Scarlett Johansson adlı başarılı kadın oyuncunun oynadığı bilim kurgu konulu film ile yolculuğunuz daha heyecanlı olabilir. Normal bir yaşamı olan Lucy erkek arkadaşının karanlık dünyası ile tanıştıktan sonra her şey değişir. Bir anda özel yeteneklere sahip olan Lucy karakterinin düşündüren maceraları yolculukta sinema keyfi için çok iyi bir alternatiftir.
 

2. Jumanji


Bir grup gencin bilgisayar oyunu oynarken kendilerini aniden sanal dünyanın içinde buldukları Jumanji filmi oldukça hareketlidir. Gerçek dünyaya geri dönmenin tek yoluysa bu macera oyununu kurallarına göre oynayarak kazanmaktır. Jumanji yolculukta sinema keyfi için seyahati daha eğlenceli hale getirecek bir filmdir.
 
3. Yıldızlara Doğru

Bir baba ve kızının hikayesini farklı boyutlar arasında anlatan bilim kurgu filmi zaman kavramına farklı anlamlar kazandırır. Yolculukta sinema keyfi yapmak için zaman konulu film olan Yıldızlara Doğru çok ideal bir seçimdir.
 

4. Otel Transilvanya


Çocuklarınız ile şehir dışında yolculuk yapmanın ne kadar zor olduğunu tahmin edebiliyoruz. İnsanlar ile vampirler günlük yaşamlarını anlatan çok eğlenceli bir yapım olan Otel Transilvanya animasyonunu seçenekleriniz arasına ekleyebilirsiniz.
 
yolculukta-sinema

5. Müzede Bir Gece


Tarihi bir müzede gece bekçisi olarak işe başlayan film kahramanı müzede ilginç olayların yaşandığını keşfedecektir. Özellik ile gece yapılan seyahatlerde yolculukta sinema keyfi için Müzede Bir Gece çok iyi bir alternatif olacaktır.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.