Arama yapın

Yolculukta Sinema Keyfi Yapmak İster Misiniz?

Yolculukta Sinema Keyfi Yapmak İster Misiniz?
Sinan Daşpınar
Şehir içinde trafikte ya da şehir dışında seyahatte Lucy, Jumanji, Yıldızlar Doğru, Otel Transilvanya ve Müzede Bir Gece filmleri ile yolculukta sinema keyfi yapabilirsiniz.
İçerik Başlıkları
  • 1. Lucy
  • 2. Jumanji
  • 4. Otel Transilvanya
  • 5. Müzede Bir Gece
  • Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
Trafikte sıkıldığınızda ya da uzun yollarda araba kullanan kişinin dikkatini dağıtmayacak şekilde yolculukta sinema keyfi yapabilirsiniz.
 

1. Lucy


Scarlett Johansson adlı başarılı kadın oyuncunun oynadığı bilim kurgu konulu film ile yolculuğunuz daha heyecanlı olabilir. Normal bir yaşamı olan Lucy erkek arkadaşının karanlık dünyası ile tanıştıktan sonra her şey değişir. Bir anda özel yeteneklere sahip olan Lucy karakterinin düşündüren maceraları yolculukta sinema keyfi için çok iyi bir alternatiftir.
 

2. Jumanji


Bir grup gencin bilgisayar oyunu oynarken kendilerini aniden sanal dünyanın içinde buldukları Jumanji filmi oldukça hareketlidir. Gerçek dünyaya geri dönmenin tek yoluysa bu macera oyununu kurallarına göre oynayarak kazanmaktır. Jumanji yolculukta sinema keyfi için seyahati daha eğlenceli hale getirecek bir filmdir.
 
3. Yıldızlara Doğru

Bir baba ve kızının hikayesini farklı boyutlar arasında anlatan bilim kurgu filmi zaman kavramına farklı anlamlar kazandırır. Yolculukta sinema keyfi yapmak için zaman konulu film olan Yıldızlara Doğru çok ideal bir seçimdir.
 

4. Otel Transilvanya


Çocuklarınız ile şehir dışında yolculuk yapmanın ne kadar zor olduğunu tahmin edebiliyoruz. İnsanlar ile vampirler günlük yaşamlarını anlatan çok eğlenceli bir yapım olan Otel Transilvanya animasyonunu seçenekleriniz arasına ekleyebilirsiniz.
 
yolculukta-sinema

5. Müzede Bir Gece


Tarihi bir müzede gece bekçisi olarak işe başlayan film kahramanı müzede ilginç olayların yaşandığını keşfedecektir. Özellik ile gece yapılan seyahatlerde yolculukta sinema keyfi için Müzede Bir Gece çok iyi bir alternatif olacaktır.
 
 

Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayın!
 

Araç Kiralamada Neden Miniyol?


Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.