Arama yapın

Yaz Tatiliniz İçin Doğa İçinde Otel Önerileri

Yaz Tatiliniz İçin Doğa İçinde Otel Önerileri
Sinan Daşpınar
Stres, huzursuzluk gibi şehir hayatının getirdiği bütün negatifliklerden yaz tatili ile uzaklaşıyoruz. Miniyol doğanın içinde tatil yapabileceğiniz doğa otelleri önerileri verdi.
İçerik Başlıkları
    • Elite World Sapanca Convention&Welness Resort
    • Ramada Resort Kazdağları Thermal&Spa
    • Casa Lavanda Boutique Hotel
    • NG Sapanca

Yaz Tatiliniz İçin Doğa İçinde Otel Önerileri

Şehirlerin yoğun trafiği, bütün yılın getirdiği yorgunluk derken doğa içinde tatil yapmanın özlemini birçoğumuz çekiyoruz. Temiz hava, bol yeşillik belki yabani hayvanlar ve kuş cıvıltılarıyla dolu tatil yönelimimiz artıyor. Miniyol’un avantajlarıyla araç kiralama seçeneklerinden yararlanarak, istediğiniz doğa otelleri tatilinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Elite World Sapanca Convention&Welness Resort

Yeşilin birçok tonuna şahit olabileceğiniz, sabahları kuş sesleri ile uyanacağınız en güzel doğa otelleri içinde ilk sıraya koyduğumuz Elite World Sapanca Convention&Welness Resort, huzurlu bir tatil için en iyi seçeneklerden biri. SPA ve sağlıklı yaşam merkezi ile öne çıkan otelde aromaterapiden refleksoloji rahatlama terapisine, Bali masajına kadar birçok seçenek bulunmaktadır. 500 odası bulunan otelin odaları gölet ve orman manzaralarından oluşmaktadır. 
 

Ramada Resort Kazdağları Thermal&Spa

Kazdağları’nda bulunan Ramada Resort Kazdağları Thermal&SPA, yazın gidilebilecek doğa otelleri arasındadır. Dünyada en çok oksijen barından alanlardan biri olan Kaz Dağları'nda unutulmaz bir deneyim yaşayabilirsiniz. 121 odalı otel En Lüks Dağ Resort Spa’sı ve En İyi Termal SPA gibi birçok ödül kazanmıştır. Ramada, beş yıldızlı konaklamalar içinde en seveceğiniz konaklamalı tatillerden biri olacaktır.  Sadece manzarasıyla bile sizi büyüleyecek olan otelde, konaklamanızdan sonra stresten arınmış bir ruh halinde olacağınıza eminiz.
 

Casa Lavanda Boutique Hotel

Şile’ye bağlı bir köyde bulunan Casa Lavanda Boutique Otel İstanbul’a sadece 1 saat uzaklıktadır. 21 bin metrekarelik yeşil alanı ile kendine hayran bırakan otelde izole bir tatil yapabilirsiniz. Doğa özleminize çözüm olabilecek otelin restoranına Türkiye’nin 4 bir yanından gelen yerel lezzetler servis edilmektedir. SPA hizmeti de bulunan bu butik otelde konakladığınıza pişman olmayacaksınız.
 

NG Sapanca

Ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirecek, sizi mental olarak güçlendirecek NG Sapanca şifa gücünü doğadan almaktadır. World Luxury Hotel Awards tarafından En Lüks Doğa Oteli ödülüne pek çok kez layık görülen NG Sapanca 291 odaya sahiptir. Ayrıca otelde açık ve kapalı havuz, SPA merkezi, hamam, buhar odası, Türk ve Dünya mutfağından lezzetlerin bulunduğu iki farklı restoran da bulunmaktadır. NG Sapanca yaz ve kış dönemlerinde yarım pansiyon olarak hizmet vermektedir.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.