Arama yapın

Toyota Verso İncelemesi

Toyota Verso İncelemesi
Sinan Daşpınar
Dinamik tasarımı ile göz dolduran Toyota ailesinin en sık tercih edilenlerinden olan Verso Fransa üretimi ile şıklığını yarıştırıyor. Avrupa'da en çok ilgi gören ve tercih edilen aile arabası Toyota Verso incelemesi sizler için hazırlandı.
İçerik Başlıkları
  • Toyota Verso Dış Tasarımı
  • Renk Seçenekleri
  • Yeni Verso İç Tasarımı
  • Toyota Verso Boyutları
  • Toyota Verso Performansı
  • Toyota Verso Fiyatları

Dinamik tasarımı ile göz dolduran Toyota ailesinin en sık tercih edilenlerinden olan Verso Fransa üretimi ile şıklığını yarıştırıyor. Avrupa'da en çok ilgi gören ve tercih edilen aile arabası Toyota Verso incelemesi sizler için hazırlandı. Araç kiralamada Miniyol güvencesi ile kendiniz ve aileniz için en doğru araçla seyahat etmek istiyorsanız Verso ile sizi buluşturuyoruz.

Toyota Verso Dış Tasarımı

Toyota Verso

Keskin hatları ve yumuşak kıvrımları olan Toyota Verso dış tasarımı Fransız inceliği ile bütünleşiyor ve otomobil kiralamada en çok tercih edilen araçlar arasına yerleşiyor. Izgara üzerindeki zarif krom çıtalar, gündüz yanan farları arabayı güzelleştiren inceliklerden. Krom çerçeveli ön sis farları, yenilenen jantları, üst tavanın cam oluşu, yedi kişi için rahatlıkla kullanılmasına rağmen zarif duruşu ile oto kiralamada gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Renk Seçenekleri

MPV segmentinde ki en iyi araçlardan biri olan Verso size sekiz farklı renk seçeneği sunuyor. Miniyol güvencesi ile rahatlıkla özellikle ailecek gezileriniz için araba kiralama konusunda düşünmeden seçeceğiniz aracın en çok tercih edilen rengi kar beyazı. Bu güvenilir ve şık tasarımı sahip aracın diğer renkleri inci beyazı, mika kırmızısı, koyu mavi, metalik gri, metalik gümüş, metalik parlak gümüş ve siyahtır. Hem kendiniz hem aileniz için en rahat konforlu yolculuklar için tercih edebileceğiniz aracın şık renkleri de sizler için özenle seçilmiştir.

Yeni Verso İç Tasarımı

Yeni Verso iç tasarımı özellikle ailelerin rahat yolculukları düşünülerek tasarlanmıştır. Örneğin yenilenen cam tavanı sayesinde arka kısımda oturanların daha ferah bir yolculuk geçirmesi mümkün kılınmıştır. Kiralık araç düşünüldüğünde rent a car firmalarının Verso'yu tercih etmelerinin en önemli nedenlerinden biri için geniş ferah ve cam tavanlı olmasıdır. Bunun yanında evcil hayvan bariyeri, koltuk yanlarındaki bardak bölmeleri, koltuk arkalarındaki ekranlar, bol hava yastığı, klimalar, ön kol dayama, navigasyon diğer iç tasarım özelliklerinden. Sürücü ön kısımda merkezi bir kontrol sistemi yerleştirilen aracın multimedya sistemi, rahat vites geçişi ve hafif direksiyonu ile sizlere tamamen konforlu bir sürüş imkânı sunuyor.

Toyota Verso Boyutları

Beş ve yedi kapılı seçenekleri bulunan Toyota Verso boyutları, geniş bir aileyi memnun edecek şekilde dizayn edilmiştir. Oto kiralama söz konusu olduğunda özellikle kalabalık ailelerin rahat edeceği en doğru MPV araçlardan birisi olan Verso'nun 1420 Kg ağırlığı bulunmaktadır. 2125 Kg yük kapasitesine, 2780 cm dingil mesafesine, 4440 cm uzunluğa, 1660 cm ise yüksekliğe sahiptir.

Toyota Verso Performansı

1.6 litrelik motor hacmine sahip olan Toyota Verso performansı kullanıcılarını memnun edecek güce sahiptir. Bu nedenle oto kiralamada özellikle aileler tarafından en çok tercih edilen araçlar arasında yer almaktadır. Benzinli seçeneği dışında yenilenmiş dizel motoru ile iyi bir çekiş gücüne sahip olan Verso rahat vites geçişleri ve hafif direksiyonu ile rahat bir kullanım, yüksek performans sağlamaktadır. 132 beygir gücündeki aracın şehir içi yakıt tüketimi ortalama 8,6 litre iken şehir dışı tüketimi ise 5,6 litredir.

Toyota Verso Fiyatları

Üretimi olmayan ancak ikinci el firmalardan rahatlıkla temin edilebilen Toyota Verso fiyatları üretim yılı, performansına göre farklı özelliklere sahip olabilen teknik ayrıntılarla 370.000 ile 475.000 TL arası değişkenlik gösterebilmektedir.
 
Miniyol garantisi ile oto kiralamada rahatlıkla tercih edebileceğiniz Toyota Verso, sınıfının en iyileri arasında yer almaktadır. Koltuk seçenekleri, dış dizaynı, rahat ve ferah iç konforu, özellikleri ile Toyota Verso sizi bekliyor.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.