Arama yapın

Honda City 2021 Hakkında Her Şey!

Honda City 2021 Hakkında Her Şey!
Sinan Daşpınar
Honda City 2021 modeli ile otomobil severlerin beğenisine sunulmuştur. Özellikle sedan severler tarafından oldukça büyük beğeniyle karşılanmış olan aracın özellikleri merak edilmektedir.
İçerik Başlıkları
    • Honda City 2021 Tasarım Özellikleri
    • Honda City İç Mekanı
    • Honda City Motoru
    • Honda City 2021 Fiyatları
    • Kiralık Honda City Fiyatları!
Honda City 2021 modeli ile otomobil severlerin beğenisine sunulmuştur. Özellikle sedan severler tarafından oldukça büyük beğeniyle karşılanmış olan aracın özellikleri merak edilmektedir.

Honda City 2021 Tasarım Özellikleri

Honda City tüm yeni tasarımıyla herkesin dikkatini çeken bir araçtır. Tam olarak sedan severler için tasarlanmış olan Honda City’nin far tasarımı L şeklindedir ve tam led ön farları 3 boyutlu olarak tasarlanmıştır. Aracın arka kısmında klasik sedan çizgileri ile sportif çizgiler beraber kullanılmıştır. Ön tasarımı Honda Civic ile benzer özellikler taşısa da arka kısmı tamamen Honda City 2021 modeline aittir.
Honda City kırmızı metalik, gümüş metalik, kahverengi metalik ve beyaz renkleriyle satışa sunulmuştur. Honda City B segmentli bir otomobildir ve geniş bagaj hacmi vardır. 
Honda araçları hakkında bilgi alın! 

Honda City İç Mekanı

Yeni Honda City dış tasarımının yanı sıra iç mekanı ile de birçok kişinin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Hem teknolojik hem de ergonomik bir iç tasarımı bulunan Honda City sürücü odaklı kokpiti ile göz önüne çıkmaktadır. Bagaj hacmi sınıfının diğer araçlarına göre oldukça büyüktür. Aracın deri direksiyonu bulunmaktadır. Ayrıca multimedya sistemi de oldukça geliştirilmiştir. Kokpit kısmında kol koyma bölümünün olması da sürücüler için oldukça önemli bir detaydır.
 
Honda City 2021

Honda City Motoru

Dünya üzerinde Honda City 2021 modellerinde birçok motor seçeneği bulunsa da ülkemizde aracın tek motor seçeneği vardır. Honda City motorhacmi 1.5 litredir. Yeni Honda City 4 silindirli bir motora sahiptir ve 1.5 i-VTEC motoru bulunmaktadır. Motor özellikleri ile tüm otomobil severlerin dikkatini çeken bir araç olmaktadır.

Honda City 2021 Fiyatları

Özellikle sedan araçlara bakan kişilerin karşısına Honda City modeli çıkmaktadır. Bu noktada birçok kişi aracın fiyatlarını merak etmektedir. Honda City 2021 model fiyatları 225.600 TL başlangıç fiyatlarıyla kullanıcıların beğenisine sunulmuştur.

Kiralık Honda City Fiyatları!

Honda City 2021 kiralama fiyatları birçok kişi tarafından araştırılmaktadır. Modelin özellikleri ve firmaya göre kiralama fiyatları değişmektedir. Araba kiralama firmalarından Honda City kiralık fiyatları öğrenmek gerekir.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.