Arama yapın

Findeks Finansal Analiz / Rental Risk Nedir?

Findeks Finansal Analiz / Rental Risk Nedir?
Sinan Daşpınar
Araç kiralama süreçlerini daha güvenli hale getirmek için araç kiralama firmaları analizler yapmaktadır. Bu analizlerden biriside Rental Risk diğer ismi ile Findeks Finansal Analizi’dir.
İçerik Başlıkları
    • Miniyol’dan Güvenli Araç Kiralama
Araç kiralama süreçlerini daha güvenli hale getirmek için araç kiralama firmaları analizler yapmaktadır. Bu analizlerden biriside Rental Risk diğer ismi ile Findeks Finansal Analizi’dir.
Findeks Finansal Analiz sonucuna göre kiralama işlemi gerçekleştirilmektedir. Findeks Risk Raporu kişilerin bankalarda bulunan kredi, kredi kartı, kredili mevduat hesaplarında bulunan borç ve limit durumunun kiralama yapacak firma tarafından analiz etmesi için gönderilen rapordur.
Findeks Finansal Analiz sonuçlarının iyi yönde çıkması için kredi kartı borçlarınızı düzenli olarak ödenmesi önemlidir. Araç kiralama firması,  kişinin onayı olmadan rental risk analizi yaptıramaz. Ancak onay verilmemesi durumunda araç kiralama firması rezervasyonu iptal edebilmektedir.
Findeks nedir? Findeks hakkında merak ettiklerinizi öğrenmek için tıklayınız
rental risk
Kişiler bağımsız olarak Rental Risk durumlarını öğrenebilirler. Findeks Risk Raporu ya da Rental Risk analizini öğrenmek için hizmet aldığınız bankaların internet şubesinden ya da mobil şubesi üzerinden paylaşım ayarlarını kullanarak raporun kendileri ile paylaşılmasını isteyebilirler. Başka birisinin Risk Raporu’nu öğrenmek için paylaşılmasını istediğiniz kişinin veya kurumun T.C kimlik numarası ya da VKN’si gerekmektedir.
Findeks notu ile ilgili veren kurumlardan findeks notunuzu öğrenebilir ve Rental Risk durumunuzu öğrenebilirsiniz.
Araç kiralama firmaları kendilerini ve müşterilerini güvence altına almak için kullanmaktadır. Kiralamak istediğiniz araca göre findeks notunda değişiklik olmaktadır. Ekonomik bir araç kiralayacaksınız Rental Risk’iniz çok daha az olacaktır. Lüks araç kiralayacaksınız findeks notunuzun yüksek olması beklenmektedir.
Findeks notunuz düşükse ve bunu yüksekmek istiyorsanız yapmanız gereken bazı şeyler var bunlar ek hesap kullanmak, ödemelerimizi düzenli yapmak, borçlarınızı düzene sokmak, alışverişlerde kredi kartı kullanmak, kredi kullanmak gibi etmenler bulunmaktadır.
findeks finansal analiz

Miniyol’dan Güvenli Araç Kiralama

Türkiye’nin en dinamik ve teknolojik araç kiralama pazarı olan Miniyol üzerinden dilediğiniz özelliklerde bütçenize uygun çok sayıda araç bulup anında kiralayabilirsiniz. 3 adımda araç kiralama yapabileceğiniz Miniyol’dan güvenli bir şekilde araç kiralama işlemi yapabilirsiniz ve 7/24 destek alabilirsiniz. Yapmanız gereken çok basit miniyol.com ya da Miniyol telefon uygulamasına gelmek. İşte araç kiralamak Miniyol ile bu kadar kolay. Miniyol’un avantajlarla dolu dünyasında size özel kampanyalar ve indirimler devam edecek. Miniyol’u takip edin.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.