Miniyol.com

Audi Q2 Genel Tanıtım

En Uygun Fiyat800 TL
Audi Q2 Genel Tanıtım

Audi Q2

Araç Özellikleri
  • Benzin/Dizel
  • Manuel/Otomatik
  • Klima
  • 5 Kişi
  • SUV
Kiralama Koşulları
  • 28 Yaş Ve Üstü
  • Ehliyet Yaşı 5 ve Üzeri

En Ucuz Kiralık Audi Q2

En Ucuz Fiyat 800 TL En Uygun Fiyatlı Firma Avec Kaç Lokasyonda Var 19

Audi Q2 Hakkında

Audi Q2 Hakkında Genel Bilgiler

Audi Q2 Alman araç firması Audi tarafından 2016’da Almanya’da üretilen SUV tipi bir araçtır. Araç ilk olarak 1 Mart 2016’da Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtılmıştır. Araç Avrupa pazarında Kasım 2016’dan beri satılmaktadır.

Audi Q2 Teknik Özellikleri

Audi Q2 modelini 2 donanım serisi  “Advanced” ve “S line” olarak üretmiştir. Yakıt türü olarak yalnızca benzinli olarak üretilen araçta advanced 35 TFSI S tronic motor ve 1498 cc3 silindir kullanılmıştır. Aracın bagaj yük hacmi 405 litredir, tavan yük kapasitesi ise 60/75 kg’dır. Depo hacmi ise 50 litredir. Aracın azami hızı 218 km’dir. 0 km’den 100 km’ye 8.6 saniyede çıkmaktadır. Araçta yakıt tipi olarak Super 95 kullanılmaktadır. Otomobil şehir içinde 100 km’de 6,1 litre, şehir dışında 100 km’de 4,8 litre yakıt harcamaktadır. Karbon emisyon hacmi ise 121-116 g/km’dir.

Audi Q2 Öne Çıkan Özellikleri

Audi’nin SUV tipi olarak üretilen aracı Audi Q2 güçlü tasarımı, dijital ve dinamik iç tasarımı ile ilgileri üstüne çekmektedir. Audi sanal kokpit özelliği ile sürüş keyfinizi en yukarılara çıkarmak için üretilen Audi A4 geniş bagaj hacmi, ferah iç yapısı ile SUV tipi araçlar içinde tercih edilenlerin başında geliyor. 405 litrelik bagaj hacmi arka koltukların sırt kısımları yatırıldığında 1.050 litreye kadar yükselmektedir.

Audi Q2 Kiralama Koşulları

Miniyol.com üzerinden size en uygun Audi Q2 modelini bulabilirsiniz ve kiralayabilirsiniz. Audi Q2 araçlarının kiralama ücretleri sezona ve araç kiralama şirketine göre değişkenlik göstermektedir. Aracı kiralarken findeks notunuza bakılmaktadır. Firmalar sizden ehliyet ve kimlik talep edecektir, kendi şartlarına uygun olarak firmaların findeks notları ve araç kiralama yaş sınırları farklılık gösterilebilir. Findeks notu hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan linke tıklayabilirsiniz.

En Ucuza Audi Q2 Kiralayabileceğiniz Firmalar

Kiralık Audi Q2 Tercih Edilen Lokasyonlar

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.