Miniyol.com

Volkswagen Polo Genel Tanıtım

En Uygun Fiyat270 TL
Volkswagen Polo Genel Tanıtım

Volkswagen Polo

Araç Özellikleri
  • Benzin/Dizel
  • Manuel/Otomatik
  • Klima
  • 5 Kişi
  • Hatchback 5 Kapı
Kiralama Koşulları
  • 22 Yaş Ve Üstü
  • Ehliyet Yaşı 3 ve Üzeri

En Ucuz Kiralık Volkswagen Polo

En Ucuz Fiyat 270 TL En Uygun Fiyatlı Firma B2Carlease Kaç Lokasyonda Var 24

Volkswagen Polo Hakkında

Volkswagen Polo Hakkında Genel Bilgiler

Alman araç firması Volkswagen tarafından 1975’ten beri üretilen küçük sınıf otomobildir. Ülkemizde ve dünyada en çok ilgi gören otomobillerden birisidir. Volkswagen Polo’nun ilk nesli 1975-1981 yılları arasında üretilmiştir. İkinci nesil polo ise 1981-1994 yılları arasında üretilmiştir. Üçüncü nesil Volkswagen Polo daha modern bir görüntüye kavuşmuştur. Üretimi 1994-2003 yılları arasında yapılmıştır. Dördüncü nesil Polo 2002-2009 yıllarında, beşinci nesil 2009-2017 yıllarında üretilmiştir. Volkswagen POLO GTI aracın hatchback versiyonudur.

Volkswagen Polo Teknik Özellikleri

Volkswagen Polo 999 cc silindir hacmine sahiptir. 80 Hp beygir gücüne sahip, maksimum torku 93 Nm’dir. 5 ileri düz vites tipine sahip olan otomobilin yakıt yürü benzindir. Aracın şehir içi yakıt tüketimi 100 km’de 6.0 litre, şehir dışı yakıt tüketimi 4.6 litre, ortalama yakıt tüketimi 5.1 litredir. Araç 171 km/s maksimum hıza ulaşmaktadır. 0’dan 100 km’ye 15.5 saniyede çıkan otomobilin bagaj hacmi 351 litredir. Yakıt deposu 40 litredir.

Volkswagen Polo Öne Çıkan Özellikleri

Volkswagen Polo yüksek motor performansı ve arttırılan bagaj kapasitesi ile daha kullanışlı ve güçlü hale gelmiştir. Sınıfında ilk olan Active Info Digital Display Cockpit sayesinde sürüş boyunca bütün kontrol sizde olacak. Otomobil standart çarpışma algılama, kör nokta algılama gibi özelliklerle sürüş sırasında güvenliğini iki katına çıkaracak donanıma sahiptir. Minimal ve işlevsel bir araçta aradığınız tüm özellikler Volkswagen Polo’da yer almaktadır.

Volkswagen Polo Kiralama Koşulları

Volkswagen Polo araçlarının kiralama ücretleri sezona ve rent a car şirketine göre değişkenlik göstermektedir. Miniyol.com üzerinden size en uygun Volkswagen Polo aracı bulabilir ve kiralayabilirsiniz. Findeks notu hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan linke tıklayabilirsiniz.
https://www.miniyol.com/tr/findeks-nedir

En Ucuza Volkswagen Polo Kiralayabileceğiniz Firmalar

Kiralık Volkswagen Polo Tercih Edilen Lokasyonlar

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.