Miniyol.com

Mercedes-Benz C Genel Tanıtım

En Uygun Fiyat690 TL
Mercedes-Benz C Genel Tanıtım

Mercedes-Benz C

Araç Özellikleri
  • Benzin/Dizel
  • Manuel/Otomatik
  • Klima
  • 5 Kişi
  • Sedan
Kiralama Koşulları
  • Yaş Ve Üstü
  • Ehliyet Yaşı ve Üzeri

En Ucuz Kiralık Mercedes-Benz C

En Ucuz Fiyat 690 TL En Uygun Fiyatlı Firma Dokay Kaç Lokasyonda Var 20

Mercedes-Benz C Hakkında

Mercedes-Benz C Hakkında Genel Bilgiler

Mercedes Benz C, Alman araç firması Mercedes-Benz tarafından üretilmektedir. 1993 yılında üretimine başlanan araç Mercedes-Benz W201 modelinin yerine üretilmeye başlanmıştır. Montajı Hindistan, Meksika, Mısır, Endonezya, Almanya, Güney Afrika, Brezilya, Tayland ve Malezya gibi ülkelerin şehirlerinde yapılmaktadır. C sınıfı bir otomobil olan aracın ilk serisi 1993 yılında, ikinci serisi 2000 yılında, üçüncü serisi 2007 yılında, dördüncü serisi 2014-2021 yılları arasında üretiştir.

Mercedes-Benz C Teknik Özellikleri

Mercedes Benz C 1496 cc silindire sahiptir. 150 kW + 15 kW performans sağlayan araç 9 ileri oranlı otomatik şanzıman, 162 g/km CO2 emisyon, 100 km’de 7.1 litre yakıt tüketimi, 0-100 km/h hızlanma 7.1 saniye, Azami hız 241 km/h gibi özellikleri sahiptir. Araç 4.7 metre uzunluk, 2 metre genişlik, 1.4 metre yükseklik, 1705 kilogram boş ağırlık, 455 litre bagaj hacmi ile sınıfının en iyilerinden.

Mercedes-Benz C Öne Çıkan Özellikleri

Mercedes-Benz farkını bu otomobil ile sonuna kadar yaşayacaksınız. Araba değil tam bir uçak. HERMATIC iki bölgeli otomatik klima sistemi,12.3 inçlik dijital gösterge paneli,11.9 inçlik merkezi medya ekranı, Aktif Takip Yardımcısı, Kör Nokta Yardımcısı, PRE-SAFE® sistemi, Aktif Hız Sınırı Uyarlama Yardımcısı, Aktif Şerit Değiştirme Yardımcısı, Rota bazlı hız uyarlaması gibi özellikleriyle zengin donanımı sadece sayabildiklerimiz. Her bir parçası detay. Mercedes Benz C rüya otomobillerden bir tanesi.

Mercedes-Benz C Kiralama Koşulları

Mercedes Benz C araçlarının kiralama ücretleri sezona ve rent a car şirketine göre değişkenlik göstermektedir. Miniyol.com üzerinden size en uygun Mercedes Benz Vito aracını bulabilir ve kiralayabilirsiniz. Findeks notu hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan linke tıklayabilirsiniz.
https://www.miniyol.com/tr/findeks-nedir

En Ucuza Mercedes-Benz C Kiralayabileceğiniz Firmalar

Kiralık Mercedes-Benz C Tercih Edilen Lokasyonlar

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.