Miniyol.com

BMW X5 Genel Tanıtım

En Uygun Fiyat TL
BMW X5 Genel Tanıtım

BMW X5

Araç Özellikleri
  • Benzin/Dizel
  • Manuel/Otomatik
  • Klima
  • 5 Kişi
  • SUV
Kiralama Koşulları
  • Yaş Ve Üstü
  • Ehliyet Yaşı ve Üzeri

BMW X5 Hakkında

Bmw X5 Hakkında Genel Bilgiler

BMW X5 Alman araç firması BMW’nin 1999’da üretimine başladığı ve günümüze kadar devam eden SUV modelidir. BMW’nin ilk ürettiği SUV modelidir. İlk nesil olan E53’ün üretimi 2006 yılına kadar devam etti. İngiliz off-road aracı Land Rover’ın teknolojisinden önemli ölçüde yararlanıldı. BMW X5’in ikinci nesli E70 ise Temmuz 2006’da piyasaya sürüldü. Aracın en önemli özellikleri arasında yolcu kapasitesinin arttırılması oldu. İkinci nesil çeşitli motor çeşitleri ile 2011 yılına üretilmeye devam etti. 2011 yılında makyaj geçiren araç BMW’nin 2011 yılında en çok satan 3.modeli oldu. Aracın üçüncü nesli Kasım 2013’te üretilmeye başladı. Üçüncü nesil araçlar F15 ve F85 üç farklı motor seçeneği ile satışa sunuldu. Aracın dördüncü nesli olan BWM X G05 ise Haziran 2018’de çevrim içi olarak tanıtıldı. Benzinli, dizel ve elektrikli motor seçenekleriyle aracın üretimi halen devam etmektedir.

Bmw X5 Teknik Özellikleri

BMW X5 Benzinli, dizel ve elektrikli seçenekleri mevcuttur. Aracın silindir hacmi 1995 cc’dir. 500 Nm tork gücüne sahiptir. 0’dan 100 km’ye 7.7 saniyede çıkmaktadır. Maksimum hızı 220 km’dir. Yakıt tüketimi şehir içi 100 km’de 6.2 litre, şehir dışında 100 km’de 5.2 litredir. Depo hacmi 85 litredir. Karbon emisyonu 146 gr/km’dir. Azami bagaj hacmi 1550 litre, asgari bagaj hacmi ise 465 litredir.

Bmw X5 Öne Çıkan Özellikleri

BMW X5, Güçlü motoru, dinamik ve teknolojik donanımı ile aşılmaz denilen yollarda yüksek performans göstermek için tasarlanmış bir araçtır. Uzaktan araç kontrolü, geniş iç yapısı, geniş bagajı ile yolculuğunuz güvenli ve keyifli geçecektir.

Bmw X5 Kiralama Koşulları

Miniyol.com %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri ile Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru. Miniyol ile incelediğiniz BMW X5 model aracınızı rahatlıkla kiralayabilirsiniz. Araç kiralama yaparken firmaya göre findeks notu ve arabayı kiralayabileceğiz yaş sınırı değişebilmektedir. Araç kiralama firmaları kiralamayı gerçekleştirirken sizden ehliyet ve kimlik talebinde bulunacaktır.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.