Arama yapın

Neden Araç Kiralama? Araç Kiralamanın Avantajları

Neden Araç Kiralama? Araç Kiralamanın Avantajları
Sinan Daşpınar
Araç kiralamanın avantajları neler? Neden araç kiralama? Araç satın almak mı yoksa araç kiralamak mı?
İçerik Başlıkları
    • Neden Araç Kiralama?
Araç kiralamanın avantajları neler? Neden araç kiralama? Araç satın almak mı yoksa araç kiralamak mı?  Kafanızda hiçbir soru işareti kalmasın. Miniyol olarak araç kiralamada merak ettiğiniz tüm bu soruların cevaplarını Neden Araç Kiralama? Araç Kiralamanın Avantajları yazımızda bulacaksınız. 
 
Günümüzde bir araç sahibi olmak oldukça zahmetli ve zor. Yeni bir otomobil sahibi olmak istediğinizde neredeyse tüm birikiminzi harcamak zorunda kalabilirsiniz.  Bunun yanında yeni aracınıza yapacağınız masraflar araç kiralama masraflarından çok daha fazla olacaktır. 
Araç sahibi olduğunuzda aynı zamanda araç masraflarını da sahiplenirsiniz. Aracın periyodik bakımı;
 
  • Yıkatılması ve kozmetik bakımları,
  • Motorlu Taşıtlar Vergisi, (köprü)
  • Muayenesi,
  • Lastik değişimleri,
  • Zorunlu Trafik Sigortası, (köprü)
  • Kasko.
2021 yılında araçların periyodik bakımları 1,500 TL’nin üstündeydi. Araç yıkama fiyatları ortalama 20 ile 50 TL arasında değişmektedir. Oto Kuaför ücretleri 300-600 TL arasında değişiklik gösteriyor. Yaz ve kış lastikleri masrafları da eklendiğinde araçların sadece bakım masrafları sizi yorabilir.
Bitmedi! Yasal masraflarınız var. 
 
900-1200 TL arasında değişen Zorunlu Trafik Sigortası her yıl yaptırılmalı. Motorlu Taşıtlar Vergisi (köprü) ise araçtan araca değişmektedir. 1-5 yaş aralığında olan 1.6 motor hacmindeki bir aracın ortalama masrafı 2021 yılında 2.230 TL. Kasko fiyatları da aynı şekilde araçtan araca değişiklik göstermektedir.
Zorunlu Trafik Muayenesi (köprü) 2021 yılında 372,88 TL. 
 
Okurken yoruldunuz değil mi?
Sizi bu dertlerden kurtaracak bir çözüm ile geliyoruz. Miniyol farkı ile araç kiralama.
 

Neden Araç Kiralama?

Yukarıda okuyacağınız hiçbir derdi araç kiralama işlemlerinde yaşamayacaksınız. Miniyol farkı ile kiraladığınız tüm araçların periyodik bakımları yapılmış bir şekilde teslim edilecek. Bunun yanında araca her yıl vergi ödemek zorunda kalmayacaksınız. Araç ihtiyacınız olduğunuzda miniyol.com’a girerek hızlı bir şekilde araç kirama işleminizi yapabileceksiniz. Tüm araçların mevsimlere göre lastik değişimleri yapılmakta ve araçlar düzenli şekilde dezenfekte edilmektedir. 
 
Yeni nesil araç kiralama motorumuzu kullanarak fırsatlar ve avantajlar dünyası Miniyol’dan araç kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

 

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.