Arama yapın

İstanbul Anadolu Yakası En İyi Fiyatla Araç Kiralama

İstanbul Anadolu Yakası En İyi Fiyatla Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye’nin en kalabalık şehirlerinden biri olan İstanbul’da ulaşım büyük bir problemdir. Bunu çözmek ve rahat bir gezi geçirmek için araç kiralamak en iyi seçeneklerden biridir.
İçerik Başlıkları
    • Miniyol Çok Çeşitli Hızlı Filtreler
    • İstanbul Anadolu Yakası
    • Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?
    • Araç Kiralamada Neden Miniyol?

İstanbul Anadolu Yakası'nda adrese teslim araç kiralama firmaları sizi memnun eden hizmeti sağlar. Ancak firma seçimi bu memnuniyet düzeyinde değişikliklere neden olabilir. Seçtiğiniz firmanın teslimat hizmetiyle beraber; uygun fiyat garantisi, 7/24 kesintisiz iletişim imkanı, ücret iade garantisi ve daha pek çok özelliği olması gerekir. İşte miniyol.com sizin için güvence garantili memnuniyet odaklı hizmet veren firmaları bulur. Sizin yapmanız gereken Miniyol'u ziyaret etmek ve dilediğiniz zevke göre aracınızı seçip aracı alacağınız yeri belirlemek. Miniyol’da araç kiralamak bu kadar kolay!

 
Peki, miniyol.com ayrıcalıkları neler? Araç kiralamak istediğinizde size ne gibi imkanları sağlamayı hedefler?
 

Miniyol Çok Çeşitli Hızlı Filtreler

Miniyol, araç kiralamanın en yeni yolundan biri. Google kadar hızlı bir arama motoruna sahip olan Miniyol dilediğiniz araçları filtreleyerek saniyeler içinde gösterir. Kiralamak istediğiniz aracın fiziki özelliklerini veya teknik özelliklerini kendiniz filtreleyerek doğru aracı bulabilirsiniz. Üstelik bulacağınız araçların kiralama bedeli oldukça uygun fiyatlarla karşınıza çıkacaktır. Yüzlerce firmanın en iyi fiyatları sistemde yer alır. Beğendiğiniz araçla da anında araç kiralama işlemi yapabilirsiniz. 
 

İstanbul Anadolu Yakası

İstanbul…. Kadim şehirlerimizden biridir. Köklü bir geçmişi olan bir şehir olarak İstanbul çeşitli medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. Her medeniyetin izlerini taşıyan şehrin Anadolu Yakası ise bu izlerin en yoğun göründüğü yerdir. İstanbul'da nereler gezilir derseniz, gezi turunuza ilk olarak Anadolu Yakası'ndan başlayabilirsiniz. Kiraladığınız araçla bu muazzam kentin gezi yerlerini keşfedebilirsiniz.
 
Polonezköy Tabiat Parkı, Beykoz, Gözdağı Korusu, Pendik, Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi, İdealtepe 50. Yıl Korusu, Maltepe, Selimiye Kışlası, Sabri Artam Vakfı Otomobil Müzesi, Üsküdar, Üsküdar, Bağdat Caddesi, Heybeliada, Kız Kulesi ve daha pek çok yerler...
 
İstanbul Türkiye'nin en yoğun nüfuslu kentidir. Dolayısıyla Anadolu Yakası'nın da nüfusu oldukça fazladır. Bununla birlikte trafik, Anadolu Yakası'nda diğer semtlere göre daha rahattır. Gezeceğiniz yerler için bir ulaşım aracı olarak metro veya otobüs tercih edebilseniz de bunun masraflı olacağını söylememiz gerek. Toplu taşıma ile yapacağınız masraf ve yaşayacağınız zaman kaybı göz önüne alınınca araç kiralama seçeneğini de düşünün deriz. Bu kiraladığınız araçla durak noktalarınızı kendiniz seçebilir, istediğiniz zaman gezinize devam edebilirsiniz. 
 
Miniyol'u en iyi seçeneklerden biri yapan uygun fiyat garantisinin yanı sıra ücret iade garantisidir. Kiralanan aracı teslim almaya saatler kalsa bile vazgeçip ücretinizi kesintisiz olarak geri alabilirsiniz. 
 

Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır? 

Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı bir şekilde üye olunarak, araç kiralama rezervasyonu yapılabilir. Kampanyalar hakkında bildirimler alınarak, özel puan sistemi ile ödeme fırsatlarına sahip olunuyor. İşlemler hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonu aramak yeterli oluyor.
 

Araç Kiralamada Neden Miniyol?

Araç kiralamada Miniyol, %100 ücret iade güvencesi, 7 gün 24 saat çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme sistemi, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler ve gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplere en uygun olan araçları hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.