Arama yapın

Günlük Araç Kiralama Ne Kadar?

Günlük Araç Kiralama Ne Kadar?
Sinan Daşpınar
Otomobil fiyatları artıyor. Otomobil fiyatlarındaki artıştan dolayı otomobil ihtiyacını gidermenin değer yolu Araç Kiralama.
İçerik Başlıkları
    • Günlük araç kiralarken dikkat edilmesi gerekenler;

Otomobil fiyatları artıyor. Otomobil fiyatlarındaki artıştan dolayı otomobil ihtiyacı olanlar toplu taşımaya yöneliyor. Fakat toplu taşıma araçlarının kalabalık olması ve toplu taşımalar ihtiyaca yönelik ulaşımı karşılamamasından dolayı mağdur olma durumu yaşanmaktadır. Bu durumda araç ihtiyacının karşılanmasının en iyi yolu araç kiralama yapmaktır. Araç kiralama yaparak toplu taşıma araçları ile uğraşmadan tüm işlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Araç kiralama oldukça güvenlidir. Toplu taşım araçlarında birçok tehlike ile karşı karşıya gelebilirsiniz fakat kiraladığını araç ile rahatlıkla yolculuk yapabilirsiniz. Üstelik Türkiye’nin yeni araç kiralama platformu Miniyol ile araç kiralama işlemlerinde kredi kartınızı bloke ettirmeden “Mini Ödeme” yapabilirsiniz. Dilediğiniz zaman araç kiralamanızı iptal ederek ücretinizi kesinti olmadan iade alabilirsiniz.

Araç kiralama süreçleri iki şekilde ilerlemektedir. Günlük ve uzun dönem araç kiralamaları olarak. Genelde günlük araç kiralamaları günübirlik şehir dışı gezileri, havalimanlarına ulaşım, havalimanlarından dönüşlerde tercih edilmektedir. Günlük araç kiralama işlemlerinizde tüm işinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Bilmediğimiz bir yere gittiğinizde rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. 

günlük araç kiralama

Günlük araç kiralama yapmak için tıklayınız. 

Miniyol telefon uygulaması ya da miniyol.com üzerinden Türkiye’nin birçok yerinde, birçok havalimanında araç kiralama yapabilirsiniz. 

Miniyol sayesinde Bursa günlük araç kiralama, Antalya günlük araç kiralama, Ankara araç kiralama ve İstanbul günlük araç kiralama olmak üzere Türkiye’nin birçok yerinde araba kiralayabilirsiniz. 

Araç kiralama yapılırken rent a car firmalarının uygunluğuna göre Miniyol size uygun araçları listeler ve 1 günlük araç kiralama, 2 günlük araç kiralama gibi dilediğiniz gün sayısınca araç kiralama yapabilirsiniz. 

Popüler araç kiralama lokasyonları üzerinden günlük araç kiralama fiyatları

Ankara, Esenboğa Havalimanı163,13 TL
Antalya, Antalya Havalimanı154,42 TL
İstanbul, İstanbul Havalimanı100,00 TL
İstanbul, Sabiha Gökçen Havalimanı140,00 TL
İzmir, Adnan Menderes Havalimanı131,00 TL
Trabzon, Trabzon Havalimanı110,00 TL

Miniyol üzerinden Garenta araç kiralama, Europcar araç kiralama, Greemotion araç kiralama, Central araç kiralama ve Rent Go araç kiralama olmak üzere ülkemizde bulunan birçok rent a car şirketinden araba kiralayabilirsiniz Günlük araç kiralamanın en kolay yolu Miniyol’dan araç kiralama yapmak.

Miniyol sizler için binlerce aracı listeler ve kıyaslar. 

Günlük araç kiralarken dikkat edilmesi gerekenler;

  • İhtiyacınıza uygun aracı kiralamanız işinizi kolaylaştıracaktır. 
  • Günlük araç kiralamada teslim edeceğiniz lokasyon farklı ise bunu mutlaka belirtmelisiniz. 
  • Günlük araç kiralaması yapacağınız tarihi önceden belirlemeniz sizin için daha avantajlı olacaktır.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.