Arama yapın

En Ucuz Araba Kiralama

En Ucuz Araba Kiralama
Sinan Daşpınar
En Ucuz Araç Kiralama, En İyi Fiyatları, En Uygun Araçlar, Ucuz ve Güvenli Araç Kiralama Miniyol.com'da
İçerik Başlıkları
    • En Uygun Fiyatlı Araba Modelleri
    • Miniyol’u Tercih Etmenin Avantajları
    • Miniyol’dan Nasıl Araç Kiralanır?

Şehirler arası yolculuğun en hızlı alternatiflerinden birisi şüphesiz ki havayoludur. Ancak uçakla seyahat, sizi toplu taşıma veya taksi kullanmaya mecbur bırakabilir. Bireysel araç kullanma keyfini farklı bir lokasyonda da sürdürebilmek için araç kiralama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Farklı model ve büyüklükte araç seçenekleri sunan kiralama firmaları aracılığıyla yolculuğunuza keyifle devam edebilirsiniz. Peki, bu kadar çok seçenek arasından en ucuz araç kiralama nasıl yapılabilir?Gideceğiniz yerde hizmet veren onlarca firmayı bulup her biri için fiyat araştırması yapmak zaman alıcı olabilir. Üstelik en iyi teklifi bulduğunuzda istediğiniz araç bir başkası tarafından kiralanmış da olabilir. Ancak miniyol.com’u tercih ederek gibi durumlarla karşılaşmadan kolayca ucuz araç kiralayabilirsiniz. 

miniyol.com pek çok firmanın tekliflerini aynı anda gösterir. Sadece Miniyol’u inceleyerek araç kiralamak istediğiniz bölgedeki en uygun hizmeti veren ofisleri görebilir ve harita üzerinden konumlarını kolayca bulabilirsiniz. Ayrıca kiralamak istediğiniz araç için anında rezervasyon yaptırabilirsiniz.

en-uygun-fiyatli-kiralik-araç-

En Uygun Fiyatlı Araba Modelleri

Rezervasyon süresinin yanı sıra arabanın ait olduğu segment ve özellikleri de araç kiralama bedelini etkiler. Şehir içi kullanıma uygun ekonomi sınıfı araçların kira bedeli diğerlerine göre daha uygundur. Nispeten küçük A segmentindeki bu araçların kullanımı ve park etmesi daha kolaydır. Ekonomi sınıfı veya farklı bir segmentteki arabaları en uygun fiyata miniyol.com’dan kiralayabilirsiniz.
Öne çıkan ekonomi sınıfı araç modelleri arasında Fiat Egea, Peugeot 208, Hyundai i20, Opel Corsa, Renault Clio ve Citroen C3 yer alır. 5 yetişkin yolcu taşıyabilen ekonomi sınıfı araçlar benzinli, dizel yakıt ve otomatik, manuel vites seçenekleriyle sunulur. A segmentinde benzinli, manuel araç seçerek ve Miniyol.com’dan erken rezervasyon yaparak kiralama maliyetini oldukça azaltabilirsiniz.

Miniyol’u Tercih Etmenin Avantajları

Miniyol araç kiralama konusunda yalnızca zaman kazandırmaz. Kart blokesi önleme, puan kazandırma ve erken teslim gibi avantajlı hizmetler de sunar.

miniyol.com’da kartınız bloke olmadan mini ödeme ile güvenli ödeme yapabilir ve her araç kiralamanızda %5 para puan hediye kazanabilirsiniz. Miniyol’dan araç kiralarken tüm ücreti rezervasyon aşamasında ya da aracı teslim alınca ödeyebilirsiniz. Üstelik teslimatta ödeme modelinde araç teslim edilene dek kartınızdan ücret kesilmez. Kira bedelini tek seferde karşılamak istemezseniz mini ödeme yöntemini seçebilirsiniz. Böylece kira bedelinin bir bölümünü rezervasyon yaparken kalan kısmı ise aracı teslim ettiğinizde ödersiniz. 

Çeşitli sebeplerden ötürü seyahatinizi erken bitirmeniz gerekebilir. Bu gibi durumlarda kiraladığınız aracı erken teslim etseniz de bazen rezervasyon süresi kadar ücret alınabilir. Ancak Miniyol.com aracılığıyla kiralama yaptığınızda böyle bir sorunla karşılaşmazsınız. Kira süresinin bitimine birkaç saat kala aracı teslim etseniz bile Miniyol %100 kesintisiz iade güvencesi verir.

Miniyol’dan Nasıl Araç Kiralanır?

miniyol.com ile dakikalar içerisinde araç kiralamak için web sitesinden veya uygulamadan yararlanabilirsiniz. Birkaç adımda kolayca üye olarak her araç kiralamanızda %5 para puan hediye kazanabilirsiniz. Puanlarınızı kullanarak bir sonraki araç kiralama işlemini indirimli şekilde yapabilirsiniz. Üye olduktan sonra Miniyol’un uygun fiyatlı araç kiralama hizmetlerinden faydalanabilir ve kazançlı alışverişin keyfini sürebilirsiniz. 

Miniyol.com’dan araç kiralamak için öncelikle araç teslim lokasyonlarını ve zamanlarını seçmeniz gerekir. Seçimlerinizi yaptıktan sonra “ARA” tuşuna tıkladığınızda Miniyol.com farklı firmaların sunduğu fiyatları gösterir. En uygun seçeneği en üst sırada gösteren Miniyol.com’da çeşitli arama filtrelerini kullanarak istediğiniz özellikteki araçlara daha hızlı ulaşabilirsiniz. Seçtiğiniz aracı farklı ödeme modellerini kullanarak hemen kiralayabilirsiniz. Üstelik Miniyol.com’dan kiraladığınız araçlar size teslim edilmeden önce dezenfekte edilir. 

Araç kiralama sürecini güvenli, hızlı ve ekonomik bir hale getiren Miniyol.com tarafından sunulan servisler hakkında daha detaylı bilgi almak için 0850 304 69 63’e telefon edebilirsiniz.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.