Arama yapın

İzmir Aliağa Kolay Araç Kiralama

İzmir Aliağa Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
İzmir’in en eski yerleşim yerlerinden biri olan Aliağa’da gezi planı yaparken araç kiralama seçeneğini kullanabilirsiniz!
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • İzmir Aliağa Araç Kiralama Seçenekleri
  • İzmir Aliağa Nüfus
  • İzmir Aliağa Ulaşım
  • İzmir Aliağa Mahalleler
  • İzmir Aliağa Gezi Listesi
  • Uçansu Şelalesi
  • Kyme / Nemrutkale Antik Kenti
  • Aliağa Kuş Cenneti ve Güzelhisar Deltası
  • Şakran Plajları
  • İzmir Aliağa Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Türkiye’nin en gözde şehirlerinden olan İzmir’in Aliağa ilçesi farklı yerleri ve doğal alanları ile ön plana çıkmaktadır. İzmir seyahatlerinizde Aliağa’nın güzel ve farklı mekanlarını keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.

 

Araç Kiralamada Neden Miniyol?

Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz.
 

İzmir Aliağa Araç Kiralama Seçenekleri 

İzmir Aliağa’da araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edin!
 

İzmir Aliağa Nüfus

Aliağa, İzmir’in Bergama ilçesi ve Foça ilçesi arasında konumlanmıştır. 101,242 kişilik nüfusu olan Aliağa, İzmir’in en küçük ilçelerinden biridir. Hem yerli hem yabancı turistlerin uğrak noktası olarak da bilinen İzmir’de araç kiralamak için Miniyol.com oldukça iyi bir seçenek.
 

İzmir Aliağa Ulaşım

İzmir’in en küçük ilçelerinden biri olan Aliağa; şehir içinde otobüs, minibüs, dolmuş ve taksi ile yapılan bir ulaşım ağına sahiptir. Ayrıca İzmir Aliağa’da araç kiralama yaparak ulaşım sağlayabilirsiniz.
 

İzmir Aliağa Mahalleler

Türkiye’nin en gözde şehirlerinden biri olarak bilinen İzmir’in Aliağa ilçesi denince akla sanayi ve tarihi değerleri ile gelmektedir. Aliağa’da Bahçedere, Bozköy, Çakmaklı olmak üzere farklı 30 mahalle vardır.
 

İzmir Aliağa Gezi Listesi

İzmir’in Aliağa ilçesinde araç kiralama rezervasyonu yaparak şehirde bulunan tarihi ve doğal güzellikleri ziyaret edebilirsiniz.
 

Uçansu Şelalesi

Aliağa’nın Karakuzu Köyü’ne 7 kmlik bir mesafede konumlanan Uçansu Şelalesi, İzmir’in en büyük şelalelerinden biridir. Ulaşımının oldukça zor olduğu Uçansu Şelalesi 30 metre yükseklikten dökülmektedir. İçinde bulunduğu doğa ile şehrin gürültüsünden uzaklaşabilirsiniz.
 

Kyme / Nemrutkale Antik Kenti

Aliağa ilçesinden 6 km uzakta yer alan Kyme Antik Kenti Aiol kentleri içindeki en büyük ve gelişmiş kenttir. İzmir Bergama yolu üstünde bulunan antik kent arkaik dönemden beri önemini korumuştur. Para basılan ilk şehirlerden biri olan Kyme Antik Kenti su kemerleri, agora, hamam, kale duvarları, tiyatro ve amfora gibi kalıntılara sahiptir.
 

Aliağa Kuş Cenneti ve Güzelhisar Deltası

Türkiye’nin belirli sulak alanları içinde olan Aliağa Kuş Cenneti sadece yazları değil her mevsim görülmesi gereken harika bir deltadır.  425 tane kuş türünden 103 tanesine ev sahipliği yapan Aliağa Kuş Cenneti ve Güzelhisar Deltası kuş gözlemcileri ve doğa fotoğrafçıları için harika bir alandır. Bir giriş ücreti olmayan deltaya ulaşım oldukça kolaydır.
 

Şakran Plajları

Kuzey Ege’nin en ünlü plajlarından biri olan Şakran Plajları tertemiz denizi ve muhteşem doğası ile göreni kendine hayran bırakıyor. Ulaşım kolaylığının yanında 4kmlik uzunluğuyla da tercih edilen Şakran Plajları sığ, kumlu ve hafif rüzgarlı bir denize sahip.
 

İzmir Aliağa Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayın!

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.