Circular Car Hire Araç Kiralama, Circular Car Hire Rent A Car Fiyatları
Miniyol.com
Firma Durumu Pasif Firma Puanı 5.0
Genel Merkez İZMİR

Circular Car Hire Araç Kiralama Firması Hakkında

Circular Car Hire, CCH Turizm Seyahat Organizasyon Ltd. Şti’nin uluslararası ticari markasıdır. Circular Car Hire müşterilerine ekonomik sınıftan lüks segmente kadar birçok arabayı bünyesinde barındırmaktadır. Şirketin en büyük hedefi sürekli olarak gelişmek ve müşterilerine daha iyi bir hizmet sunmaktır. Circular Car Hire Türkiye’de en fazla tercih edilen ve yaygın olarak kullanılan modelleri müşterilerine ulaştırmaktadır.

Neden Circular Car Araç Kiralama?

Circular Car Hire rent a car Türkiye’nin 50 farklı noktasında araç kiralama hizmeti vermektedir. Circular Car Hire kaliteli ve zengin bir araç filosuna sahiptir. Yılın 365 günü müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya çalışan bir oto kiralama firmasıdır.  Türkiye’nin yanında Makedonya’nın Üsküp Havalimanı ve Tetovo şehirlerinde de araç kiralama hizmeti vermektedir. Circular Car Hire’nin hedefi kaliteli arabalar ve makul fiyatlarla elit bir hizmet vermek.
 

Circular Car Rent A Car Araç Kiralama Koşulları

Buraya tıklayarak Circular Car Rent A Car araç kiralama koşullarına ulaşabilirsiniz. 

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.