Miniyol.com

Ford Tourneo Courier Genel Tanıtım

En Uygun Fiyat251 TL
Ford Tourneo Courier Genel Tanıtım

Ford Tourneo Courier

Araç Özellikleri
  • Benzin/Dizel
  • Manuel/Otomatik
  • Klima
  • 5 Kişi
  • Minivan
Kiralama Koşulları
  • Yaş Ve Üstü
  • Ehliyet Yaşı ve Üzeri

En Ucuz Kiralık Ford Tourneo Courier

En Ucuz Fiyat 251 TL En Uygun Fiyatlı Firma Greenmotion Kaç Lokasyonda Var 241

Ford Tourneo Courier Hakkında

Ford Tourneo Courier Hakkında Genel Bilgiler

ABD’li araç firması Ford Motor Company tarafından 2014 yılından beri üretilen LAV model araçtır. İlk olarak 2013 Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtılmıştır. Otomobil Ford Otosan’ın Kocaeli’ndeki fabrikasında üretilmektedir.  

Ford Tourneo Courier Teknik Özellikleri

Ford Tourneo Courier silindir hacmi 1498 cc’dir. Beygir gücü 75 Hp, maksimum tork gücü 190 Nm’dir. Aracın vites tipi 5 ileri düzdür. Dizel yakıt türü bulunan Ford Tourneo Courier’in 100 km’de şehir içi yakıt tüketimi 4.7 litredir, şehir dışı yakıt tüketimi 3.7 litredir. Ortalama yakıt tüketimi 4.1 litredir. Araçta. 8 koltuk yer almakta ve 5 kapılıdır. 922 litre bagaj kapasitesine sahiptir. Karbon emisyonu 172 g/km’dir. 

Ford Tourneo Courier Öne Çıkan Özellikleri

Ford Tourneo Courier 8 koltuğu ve geniş bagaj yapısı ile kalabalık aileler ve şirketler tarafından tercih edilen bir otomobildir. Şık ve teknolojik tasarımı ile hem sürücü hem de yolcular düşünülmüştür. Multimedya özellikleri ve ferah yapısı ile yolculuktan zevk alacaksınız.

Ford Tourneo Courier Kiralama Koşulları

Miniyol’un %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarımı, güvenli ödeme sistemi, dijitalleşen geleneksel süreçleri, gelişmiş filtreleme özellikleri ile Ford Tourneo Custom modelinin size en uygununu bulabilirsiniz. Yeni nesil oto kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz. Seçtiğiniz otomobilin kiralama şirketine göre findeks notunuz ve arabayı kiralayabileceğiz yaş sınırı değişebilmektedir. Araç kiralama firması kimlik ve ehliyet talep edecektir. Araç kiralama fiyatları kiralama yaptığınız sezona ve araç kiralama şirketine göre farklılık gösterebilmektedir.

En Ucuza Ford Tourneo Courier Kiralayabileceğiniz Firmalar

Kiralık Ford Tourneo Courier Tercih Edilen Lokasyonlar

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.