Wish Araç Kiralama, Wish Rent A Car Fiyatları
Firma Durumu Pasif Firma Puanı 5.0
Genel Merkez İSTANBUL En Ucuz Fiyat

Wish Araç Kiralama Hakkında

Wish araç kiralama şirketi 2007 yılında Ömer Paşa Dilek tarafından kurulmuş ve Türkiye’de araç kiralama sektörüne girmiştir. Dilek Şirketler Grubu bünyesinde bulunan Wish Motorlu Araçlar A.Ş, Dilek2 Motorlu Araçlar A.Ş, ÖPD Sigorta, ÖPD Gıda ve Dilek Filo çatı şirketleri ile birlikte hizmet vermektedir. Kurulduğu ilk günden bugüne 13 ilde 400’den fazla alanda profesyonel hizmet vermektedir. Wish “Yepyeni bir araç kiralama deneyimi” mottosuyla yola çıkmıştır. Araç kiralama sektöründe kısa bir sürede önemli atılımlar yaparak büyümeyi başarmıştır. Global sektörde adını duyurmayı başaran Wish müşterilerine en iyi hizmeti vermek için sürekli olarak çalışmaktadır. 

Neden Wish Araç Kiralama?

Türkiye’de araç kiralama sektöründe kısa sürede birçok atılım yapan Wish araç kiralama sektörüne ilk girdiği 2007’den bugüne tecrübesine tecrübe katmayı başarmıştır. Bünyesinde bulunan araç filosu ile müşterilerine birçok araç alternatif sunan Wish kiraladığı araçlara çok büyük özen göstermektedir. Müşterilerine araçlarını teslim etmeden önce araçların hijyenik hale getirilmesini sağlamakta ve tüm bakımlarını yapmaktadır. Miniyol.com üzerinden bir tıkla kiralayacağınız Wish rent a car araçlarını güvenli ve rahat bir şekilde kullanabilir ve sizi çok mutlu edecek yolculuk deneyimi yaşayabilirsiniz. Araç kiralama sürecinin başlandığı andan itibaren Wish kiraladığınız araçla ilgili tüm desteği sağlamaktadır. Miniyol ayrıcalığı ile Wish araç kiralama şirketinden kolaylıkla araç kiralama işlemi yapabilirsiniz.  

Rezervasyon Sorgulama

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.

Şifrenizi mi unuttunuz?

Şifrenizi hatırladınız mı?

Üye Girişi