Miniyol.com

Skoda Rapid Genel Tanıtım

En Uygun Fiyat636 TL
Skoda Rapid Genel Tanıtım

Skoda Rapid

Araç Özellikleri
  • Benzin/Dizel
  • Manuel/Otomatik
  • Klima
  • 5 Kişi
  • Hatchback 5 Kapı
Kiralama Koşulları
  • Yaş Ve Üstü
  • Ehliyet Yaşı ve Üzeri

En Ucuz Kiralık Skoda Rapid

En Ucuz Fiyat 636 TL En Uygun Fiyatlı Firma Circular Kaç Lokasyonda Var 5

Skoda Rapid Hakkında

Skoda Rapid Hakkında Genel Bilgiler

Skoda Rapid, Çek otomobil firması Skoda tarafından 2012 yılında üretilmeye başlanmış küçük sınıf otomobil modelidir. İlk olarak 2012 yılında Paris Otomobil Fuarı’nda tanıtılan araç adını 1930’lu yıllardan üretilen “Rapid” adlı modelden almaktadır. Aracın hatchback modeli 2013 yılında tanıtılmıştır.

Skoda Rapid Teknik Özellikleri

Skoda Rapid 1422 cc silindir hacmine sahiptir. 90 Hp beygir gücüne sahip, maksimum torku 230 Nm’dir. Otomatik vites tipine sahip olan otomobilin yakıt yürü dizeldir. Aracın şehir içi yakıt tüketimi 100 km’de 4.2 litre, şehir dışı yakıt tüketimi 3.6 litre, ortalama yakıt tüketimi 3.7 litredir. Araç 185 km/s maksimum hıza ulaşmaktadır. 0’dan 100 km’ye 11.8 saniyede çıkan otomobilin bagaj hacmi 530 litredir.

Skoda Rapid Öne Çıkan Özellikleri

Skoda Rapid 530 litre bagaj hacmi sayesinde yolculuklarınızı keyifli ve kolay hale getirecek. Bunların yanında iç mekân genişliği, çekici dış tasarımı ile de Skoda Rapid sınıfının en iyilerinden birisi.  Dinamik ve teknolojik yapısı sayesinde araç keyfinizi zirvede yaşayacaksınız. Ailenizin ve sizin güvenliğiniz için aracın güvenlik donanımı içinizi ferah hissettirecek.

Skoda Rapid Kiralama Koşulları

Skoda Rapid model aracını kiralamak için miniyol.com üzerinden rezervasyon yapabilirsiniz. Rezervasyon sonucunda kiralama şirketi sizden findeks notunuzu isteyecektir. Findeks notu hakkında bilgi almak isterseniz tıklayınız. Bunun yanında araç kiralama şirketlerine göre yaş sınırlılıkları değişiklik gösterecektir. Araç kiralama firmalarının şartlarını kiralama sayfamızda görebilirsiniz. Miniyol.com size en uygun aracı seçer ve karşınıza çıkarır. Güvenli yolculuklar dileriz.

En Ucuza Skoda Rapid Kiralayabileceğiniz Firmalar

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.