Miniyol.com

Renault Fluence Genel Tanıtım

En Uygun Fiyat290 TL
Renault Fluence Genel Tanıtım

Renault Fluence

Araç Özellikleri
  • Benzin/Dizel
  • Manuel/Otomatik
  • Klima
  • 5 Kişi
  • Sedan
Kiralama Koşulları
  • Yaş Ve Üstü
  • Ehliyet Yaşı ve Üzeri

En Ucuz Kiralık Renault Fluence

En Ucuz Fiyat 290 TL En Uygun Fiyatlı Firma HelloCar Kaç Lokasyonda Var 25

Renault Fluence Hakkında

Renault Fluence Hakkında Genel Bilgiler

Fransız otomobil firması Renault tarafından 2009’dan 2016 yılına kadar ürettiği kompakt sedan bir otomobildir. Renault Fluence Oyak-Renault’un Bursa’daki fabrikasında ve Latin Amerika’da Arjantin’de üretilmektedir. 2013 yılında makyajlanmış hali İstanbul Otomobil Fuarı’nda tanıtılmıştır. 2016 yılında Renault Megane Sedan’ın üretiminden sonra üretimi sonlandırılmıştır.

Renault Fluence Teknik Özellikleri

Renault Fluence 1461 cc silindir hacmine sahiptir. 110 Hp beygir gücüne sahip, maksimum torku 240 Nm’dir. 6 ileri düz vites tipine sahip olan otomobilin yakıt yürü dizeldir. Aracın şehir içi yakıt tüketimi 100 km’de 5.6 litre, şehir dışı yakıt tüketimi 4.0 litre, ortalama yakıt tüketimi 4.6 litredir. Araç 185 km/s maksimum hıza ulaşmaktadır. 0’dan 100 km’ye 11.3 saniyede çıkan otomobilin bagaj hacmi 530 litredir. Yakıt deposu hacmi 60 litredir.

Renault Fluence Öne Çıkan Özellikleri

Renault Fluence, Renault’un amiral gemisi modelleri arasında yer almaktaydı. Geniş içyapısı ve bagaj hacmi ile ön plana çıkmaktadır. Aileler tarafından sıklıkla tercih edilen otomobil teknolojik donanımları da yer vermektedir. Yakıt performansı açısında da kullanıcılar tarafından hoş karşılanmaktadır.

Renault Fluence Kiralama Koşulları

Renault Fluence araçlarının kiralama ücretleri sezona ve araç kiralama şirketine göre değişkenlik göstermektedir. Araç kiralama firmaları kiralamayı gerçekleştirirken sizden ehliyet ve kimlik talebinde bulunacaktır. Firmaların findeks notları ve araç kiralama yaş sınırları farklılık gösterebilmektedir. İncelediğiniz Renault Fluence model aracı Miniyol üzerinden uygun bir şekilde kiralayabilirsiniz. Findeks notu hakkında merak ettikleriniz için tıklayınız.

En Ucuza Renault Fluence Kiralayabileceğiniz Firmalar

Kiralık Renault Fluence Tercih Edilen Lokasyonlar

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.