Miniyol.com

Mercedes-Benz A Genel Tanıtım

En Uygun Fiyat995 TL
Mercedes-Benz A Genel Tanıtım

Mercedes-Benz A

Araç Özellikleri
  • Benzin/Dizel
  • Manuel/Otomatik
  • Klima
  • 5 Kişi
  • Hatchback 5 Kapı
Kiralama Koşulları
  • Yaş Ve Üstü
  • Ehliyet Yaşı ve Üzeri

En Ucuz Kiralık Mercedes-Benz A

En Ucuz Fiyat 995 TL En Uygun Fiyatlı Firma Turmobil Kaç Lokasyonda Var 3

Mercedes-Benz A Hakkında

Mercedes-Benz A Hakkında Genel Bilgiler

Alman araç firması Mercedes-Benz tarafından 1997’de üretmeye başladığı otomobildir. Aracın ilk nesli 1997-2004 yıllarında üretilmiştir. İkinci nesli 2004-2012 yılında, üçüncü nesli 2012-2019’da, dördüncü nesli ise 2019 yılında üretilmeye başlanmıştır.

Mercedes-Benz A Teknik Özellikleri

Mercedes Benz A 1332 cc silindir hacmine sahiptir. 163 Hp beygir gücüne sahip, maksimum torku 163 Nm’dir. 7 ileri otomatik vites tipine sahip olan otomobilin yakıt türü benzindir. Aracın şehir içi yakıt tüketimi 100 km’de 6.6 litre, ortalama yakıt tüketimi 5.6 litredir. Aracın şehir dışı yakıt tüketimi 4.7 litredir. Ortalama yakıt tüketimi 5.4 litredir. Araç 230 km/s maksimum hıza ulaşmaktadır. 0’dan 100 km’ye 8.1 saniyede çıkan otomobilin yakıt deposu hacmi 43 litredir. Bagaj hacmi ise 40 litredir.

Mercedes-Benz A Öne Çıkan Özellikleri

Unutulmaz bir Mercedes-Benz deneyimi yaşamak istiyorsanız bu araba tam sizlik! Harika tasarımı ve mükemmel motoru ile etkilenmemek mümkün değil. Bu aracı kullanırken tüm gözler üzerinizde olacak. Sürüş Yardım Paketi, PRE SAFE® ses, Aktif Şerit Değiştirme Yardımcısı, MULTIBEAM LED teknolojili farlar ve sayamadığımı onca özellik. Her detayın bir harikalık yatan bu otomobil, birçok insanın hayallerini süslüyor.

Mercedes-Benz A Kiralama Koşulları

Mercedes Benz A araçlarının kiralama ücretleri sezona ve rent a car şirketine göre değişkenlik göstermektedir. Miniyol.com üzerinden size en uygun Mercedes Benz Vito aracını bulabilir ve kiralayabilirsiniz. Findeks notu hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan linke tıklayabilirsiniz.

En Ucuza Mercedes-Benz A Kiralayabileceğiniz Firmalar

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.