Miniyol.com

Hyundai i10 Genel Tanıtım

En Uygun Fiyat282 TL
Hyundai i10 Genel Tanıtım

Hyundai i10

Araç Özellikleri
  • Benzin/Dizel
  • Manuel/Otomatik
  • Klima
  • 4 Kişi
  • Hatchback 5 Kapı
Kiralama Koşulları
  • Yaş Ve Üstü
  • Ehliyet Yaşı ve Üzeri

En Ucuz Kiralık Hyundai i10

En Ucuz Fiyat 282 TL En Uygun Fiyatlı Firma Pandora Kaç Lokasyonda Var 32

Hyundai i10 Hakkında

Hyundai i10 Hakkında Genel Bilgiler

Hyundai i10, Güney Kore’nin otomobil firması Hyundai tarafından 2007 yılında üretilen 5 kapılı bir Hatchback’tir. Araç Style ve Elite donanımlarıyla piyasaya çıkarılmıştır. Benzinli ve dizel motorlarının yanı sıra manuel ve otomatik şanzımanlarda 10 varyantta sunulmuştur. Aracın ilk nesli 2007 yılında Hindistan’da üretilmiştir. Aracın ikinci nesli 2013 yılında, üçüncü nesli 2019 yılında piyasaya çıkmıştır. Üçüncü nesil araçlar Avrupa’da tasarlandı, geliştirildi ve üretildi. Aracın üretildiği ülkelerden biriside Türkiye’de bulunan İzmit Hyundai fabrikasıdır.

Hyundai i10 Teknik Özellikleri

Hyundai i10 1197 cc silindir hacmine, 84 Hp silindire ve 84 Nm tork gücüne sahiptir. 5 ileri otomatik vites olan aracın yakıt türü benzindir. 100 km’de şehir içi yakıt tüketimi 8.8 litre, şehir dışı ortalama yakıt tüketimi 5.9 litre, ortalama yakıt tüketimi 4.4 litredir. Maksimum hızı 171 km’dir. 0’dan 100 km’ye 15.8 saniyede çıkmaktadır. Yakıt deposu 36 litre ve bagaj hacmi 252 litredir. Karbon emisyonu 111 g/km’dir.

Hyundai i10 Öne Çıkan Özellikleri

Hyundai i10 şehrin kalabalık sokaklarından ve park sıkıntısından kurtaracak. 3,67 metre uzunluk ve 1,68 metre genişliğiyle manevra kabiliyetinizi arttıracak. Kompakt dış görünümü ve ferah iç hacmi ile hayatınızı kolaylaştırmaya yönelik tasarlanmıştır. Aracın dış tasarımı, tasarım akışını tamamlamaktadır. Şık ve dinamik bir dış tasarıma sahiptir. İç tasarımı da dış tasarımı kadar etkili ve çekicidir.

Hyundai i10 Kiralama Koşulları

Hyundai i10 araçlarının kiralama ücretleri sezona ve araç kiralama şirketine göre değişkenlik göstermektedir. Araç kiralama firmaları kiralamayı gerçekleştirirken sizden ehliyet ve kimlik talebinde bulunacaktır. Firmaların findeks notları ve araç kiralama yaş sınırları farklılık gösterebilmektedir. İncelediğiniz Hyundai i10 aracı Miniyol üzerinden uygun bir şekilde kiralayabilirsiniz. Findeks notu hakkında merak ettikleriniz için tıklayınız.

En Ucuza Hyundai i10 Kiralayabileceğiniz Firmalar

Kiralık Hyundai i10 Tercih Edilen Lokasyonlar

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.