Miniyol.com

Dacia Logan Genel Tanıtım

En Uygun Fiyat327 TL
Dacia Logan Genel Tanıtım

Dacia Logan

Araç Özellikleri
  • Benzin/Dizel
  • Manuel/Otomatik
  • Klima
  • 5 Kişi
  • Station Wagon
Kiralama Koşulları
  • 0 Yaş Ve Üstü
  • Ehliyet Yaşı 0 ve Üzeri

En Ucuz Kiralık Dacia Logan

En Ucuz Fiyat 327 TL En Uygun Fiyatlı Firma 724 Rent Kaç Lokasyonda Var 34

Dacia Logan Hakkında

Dacia Logan Hakkında Genel Bilgiler

Fransız otomobil firması Renault ve yan firması Romen markası Dacia’nın 2004 yılından bu yana ürettiği otomobildir. Sedan, Station Wagon ve pikap şeklinde üretilmektedir. Dacia Logan’ın Station Wagon modeli Dacia Logan MCV adıyla pazarlanmaktadır. Otomobil Dacia’nın Romanya’daki Mioveni kentindeki fabrikasında, Fas, Brezilya, Arjantin, Türkiye, Kolombiya ve İran’daki Renault ya da ortaklarının fabrikalarında üretilmeye devam etmektedir. Dacia Logan’ın dünya çapında 4 milyonun üzerinde satışa ulaşıldığı tahmin edilmektedir. Aracın ilk nesli olan L90,U90 VE F90 2004 yılında piyasaya sunulmuştur. 1 Temmuz 2018’de ilk Logan’ın piyasaya sürülmesinden 4 yıl sonra araç makyaj geçirmiş ve daha modern bir tasarıma kavuşmuştur. İkinci nesil L52 ve K52 2012 yılında Paris Otomobil Fuarı’nda tanıtılmıştır. Üçüncü nesil Dacia Logan ise 29 Eylül 2020’de piyasaya sürüldü.

Dacia Logan Teknik Özellikleri

Dacia Logan’da 1.4L MPI 5MT (75) motor kullanılmaktadır. Motor hacmi 1390 cc’dir ve 4 silindir bulunmaktadır. Karbon emisyon değeri 166/g/km’dir. Azami hızı 162 km/h’dir. 0’dan 100 km’ye 13 saniyede çıkmaktadır. Yakıt tüketimi şehir içinde 100 km’de 9.2 litre şehir dışında 100 km’de 6.8 litre ortalama olarak 5.5 litre yakıt tüketmektedir.

Dacia Logan Öne Çıkan Özellikleri

Dacia Logan geçmişten bugüne geçirdiği yenilikler ve makyajlar ile tasarım açısından ilerleme kaydetti. Şık ve sade duruşu ile bir aile aracı olan Dacia Logan aynı zamanda iç tasarımında da gelişmeye devam ediyor. 5 kişinin çok rahatlıkla sığabileceği araçta arka koltuklar yaslanmaktadır. 573 litre bagaj hacmi bulunan aracın bagaj hacmi böylece arttırılmakta ve 1680 litreye kadar ulaşmaktadır.

Dacia Logan Kiralama Koşulları

Miniyol.com üzerinden size en uygun Dacia Logan modelini bulabilirsiniz ve kiralayabilirsiniz. Dacia Logan araçlarının kiralama ücretleri sezona ve araç kiralama şirketine göre değişkenlik göstermektedir. Aracı kiralarken findeks notunuza bakılmaktadır. Firmalar sizden ehliyet ve kimlik talep edecektir, kendi şartlarına uygun olarak firmaların findeks notları ve araç kiralama yaş sınırları farklılık gösterilebilir. Findeks notu hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan linke tıklayabilirsiniz.

En Ucuza Dacia Logan Kiralayabileceğiniz Firmalar

Kiralık Dacia Logan Tercih Edilen Lokasyonlar

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.