Arama yapın

Muğla Bodrum Kolay Araç Kiralama

Muğla Bodrum Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye'nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile Muğla Bodrum’da araç kiralama nasıl yapılır?
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • Muğla Bodrum Araç Kiralama Seçenekleri
  • Muğla Bodrum Nüfus
  • Muğla Bodrum Ulaşım
  • Muğla Bodrum Mahalleler
  • Muğla Bodrum Gezi Listesi
  • Bodrum Deniz Müzesi
  • Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesi
  • Gümüşlük Halk Plajı
  • Günbatımı Plajı
  • Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Muğla’nın en çok turist çeken yerlerinden biri olan Bodrum denizleri, kafeleri ile ön plana çıkmaktadır. Muğla seyahatlerinizde Bodrum’da görülmesi gereken yerler keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.

Araç Kiralamada Neden Miniyol?

Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz.
 

Muğla Bodrum Araç Kiralama Seçenekleri

Muğla Bodrum’da araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edebilirsiniz.
 

Muğla Bodrum Nüfus

181.541 kişilik nüfusu ile Muğla’nın popüler ilçesi Bodrum, şehrin deniz kıyısında bulunur. Turistlerin uğrak noktası olan Muğla’da araç kiralamak için Miniyol.com’u tercih edin ve yolculuğunuzun keyfini çıkarın!

Muğla Bodrum Ulaşım

Muğla’nın en popüler ilçelerinden biri olan Bodrum’a taksi, otobüs, uçak ve kişisel arabanız ile seyahat edebilirsiniz. Bunlara ek olarak Muğla’da araç kiralamak seçeneğini de değerlendirebilirsiniz.
 

Muğla Bodrum Mahalleler

En güzel gezilecek yerlere sahip şehrimiz Muğla’nın Bodrum ilçesi birçok gezilecek yeri ile ön plana çıkmaktadır. Bodrum’da Dirmil, Gürece ve Kumköy olmak üzere toplam 56 tane mahalle bulunmaktadır.

Muğla Bodrum Gezi Listesi

Bodrum Deniz Müzesi

Bodrum Deniz Müzesi 2010 yılında Bodrum Kalesi’nin önünde açılmıştır. Ücretsiz olan müzenin içinde tekne modelleri ve çeşit çeşit deniz kabukları bulunmaktadır. Halikarnas balıkçısının özel birtakım eşyaları; Cevdat Şakir Kabaağaçlı’nın da özel eşyaları, fotoğrafları ve tarihi belgeler sergilenmektedir. Bodrum Deniz Müzesi’nde çeşitli etkinlikler düzenlendiği için etkinliklerle de daha eğlenceli bir yer olmaktadır.
 

Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesi

Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesi Türkiye’nin ilk sualtı müzesidir. Müze’de kazım sonucu çıkan eserler sergilenmektedir. Ayrıca 1025 yılından batan bir geminin parçaları da burada sergilenmektedir. Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesi, Bodrum Kalesi’nde bulunmaktadır.
 

Gümüşlük Halk Plajı

Sakin bir plaja gitmek isterseniz en güzel tercihlerden biri Gümüşlük Halk Plajı’dır. Turistlerin ve yerli halkının gelmemesinin sebebi rüzgarlı ve dalgalı olmasıdır. Ancak çok ziyaretçisi olmamasından dolayı deniz temizdir ve yakınında Tavşan Adası vardır.
 

Günbatımı Plajı

Günbatımı Plajı Turgut Reis’te bulunmaktadır. Günbatımının en güzel göründüğü yerlerden biridir. Ulaşım olarak da kolayca gidebilmek mümkündür. Günbatımı Plajı’nın isterseniz barından bir kokteyl alıp dinlenebilirsiniz, isterseniz restoranlarından yemek yiyebilirsiniz.
 

Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.