Arama yapın

Kocaeli Çayırova Kolay Araç Kiralama

Kocaeli Çayırova Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye'nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile Kocaeli Çayırova’da araç nasıl kiralanır?
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • Kocaeli Çayırova Araç Kiralama Seçenekleri
  • Kocaeli Çayırova Nüfus
  • Kocaeli Çayırova Ulaşım
  • Kocaeli Çayırova Mahalleler
  • Kocaeli Çayırova Gezi Listesi
  • Çağdaşkent Parkı
  • Hünkar Çayırı
  • Balyanoz Koyu
  • Kocaeli Çayırova Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Kocaeli’nin Çayırova ilçesi tarım için kullanılmaktadır. Aynı zamanda Kocaeli’nin en güzel manzaralı ilçelerinden olan Çayırova, il merkezine 57,3 km uzaklıktadır. Kocaeli seyahatlerinizde Çayırova’nın güzel ve farklı mekanlarını keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.

Araç Kiralamada Neden Miniyol?

Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz. 
 

Kocaeli Çayırova Araç Kiralama Seçenekleri

Kocaeli Çayırova’da araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edin!

Kocaeli Çayırova Nüfus

Çayırova ilçesi nüfusu 2020 yılında 140.274 kişidir. Çayırova nüfusunun 71.398 kişisi erkektir. Ayrıca 68.876 kişisi de kadın nüfustur. Yüzde olarak bakıldığında %50,90 erkek nüfusu ve %49,10 kadın nüfusu bulunmaktadır. 

Kocaeli Çayırova Ulaşım

Kocaeli Çayırova ilçesine ulaşım için birçok seçenek bulunmaktadır. Diğer iller için de otobüs, minibüs, taksi veya kendi kişisel aracınızı tercih edebilirsiniz. Hem yerli hem yabancı turistlerin uğrak noktası olarak da bilinen Kocaeli Çayırova’da araç kiralamak için Miniyol.com oldukça iyi bir seçenek.

Kocaeli Çayırova Mahalleler

Akse, Yeni, Atatürk, Emek mahalleleri olmak üzere Çayırova’da toplam 9 mahalle bulunmaktadır.

Kocaeli Çayırova Gezi Listesi

Çağdaşkent Parkı

Çağdaşkent Parkı, ailecek piknik yapmayı sevenler için en güzel tercihlerdendir. İsterseniz spor veya yürüyüş de yapabileceğiniz park, şehirden uzaklaşıp doğa havası alabileceğiniz büyük bir yaşam alanıdır. Şehir merkezine 59,5 kilometre uzaklıkta bulunan Çağdaşkent Parkı’na O-7 otobanı üzerinden gidebilirsiniz.

Hünkar Çayırı

Fatih Sultan Mehmet’in 1481 yılında İtalya’ya sefere giderken dinlendiği yer burası olduğu için adına Hünkar Çayırı denmiştir. 3 Mayıs 1481’de ölen Fatih Sultan Mehmet’in anısına 1659 yılında yanına çeşme yapılmıştır ve restorasyonların sayesinde günümüze kadar dayanabilmiştir. Çeşmenin önüne ise Fatih Sultan Mehmet’in heykeli dikilmiştir. 

Balyanoz Koyu

Balyanoz Koyu, deniz havası almak için çok güzel bir tercihtir. Bünyesinde piknik alanı, balıkçı barınakları, bisiklete binme alanları, çocuklu aileler için oyun parkları, yeme içme için mekanları vardır. Mangal veya semaver yakmanın yasak olduğu Balyanoz Koyu’nda yürüyüş yapmak isteyenler için en güzel zaman Pazarları gün batımı zamanlarıdır. 
 

Kocaeli Çayırova Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayın!

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.