Arama yapın

İstanbul Pendik Kolay Araç Kiralama

İstanbul Pendik Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile İstanbul Pendik’de araç nasıl kiralanır?
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • İstanbul Pendik Araç Kiralama Seçenekleri
  • İstanbul Pendik Nüfus
  • İstanbul Pendik Ulaşım
  • İstanbul Pendik Mahalleler
  • İstanbul Pendik Gezi Listesi
  • Marintürk AVM
  • Pendik Höyüğü
  • Sultan Konağı
  • Pendik Marina
  • Gözdağı Sosyal Tesisleri
  • İstanbul Pendik Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Türkiye’nin en çok bilinen şehri olan İstanbul’un Pendik ilçesinde sahiller, tarihi yerler ve sosyal tesisler ön plana çıkmaktadır. İstanbul seyahatlerinizde Pendik’in güzel ve farklı mekanlarını keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayın!

Araç Kiralamada Neden Miniyol?


Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz. 
 

İstanbul Pendik Araç Kiralama Seçenekleri

İstanbul Pendik’de araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyebilirsiniz. Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarla karşılaşsanız bile sorunsuz şekilde seyahatinize devam etme imkanı veren Miniyol’la yolcuğunuzu keyifli bir şekilde gerçekleştirin.

İstanbul Pendik Nüfus


İstanbul’un en bilinen ilçeleri arasında ilk sıralarda olan Pendik, şehrin Anadolu Yakası’ndaki en kalabalık nüfusa sahip ilçesidir. İstanbul’un dördüncü büyük ilçesi olan Pendik’te İstanbul’un ikinci havalimanı olan İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı yer alıyor. Türkiye’nin en büyük metropolü olan İstanbul’da araç kiralamak için Miniyol.com tercih edilmesi gererken ilk seçenek.

İstanbul Pendik Ulaşım


Pendik ilçesi İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, Esenler Otogarı,  YHT ile Yalova şehri ve Kocaeli şehri gibi bölgelere oldukça yakındır. Şehir içinde otobüs, dolmuş, taksi ve metro, minibüs ve feribot  ile yapılan büyük bir ulaşım ağına sahiptir. Ayrıca İstanbul Pendik’te araç kiralama yaparak ulaşım sağlayabilirsiniz.

İstanbul Pendik Mahalleler


Türkiye’nin en turistik şehirlerinden biri olan İstanbul’un Pendik ilçesi Anadolu Yakası’ndaki konumu ile ön plana çıkmaktadır. Pendik’te Fatih, Esenyalı, Kaynarca, Yenişehir, Bahçelievler, Esenler, Güzelyalı, Çamlık olmak üzere toplam 40 farklı mahalle vardır.

İstanbul Pendik Gezi Listesi


İstanbul’un Pendik ilçesinde araç kiralama rezervasyonu yaparak şehirde bulunan tarihi ve doğal güzellikleri ziyaret edebilirsiniz.

Marintürk AVM


İlçenin en büyük ve en yeni AVM’lerinden biri olan Marintürk AVM Pendik sahil yolu üstünde bulunmaktadır. AVM bowling ve oyun salonları, restoranlar ve eğlence alanlarına da sahiptir.

Pendik Höyüğü


4000 yıl öncesine ait bir yerleşim yeri olan Pendik Höyüğü, diğer adıyla Temenye Höyüğü’nde Hazreti Yahya Kilisesi ve Bizans Dönemi mezarlıkları bulunmaktadır.

Sultan Konağı


19. yüzyıldan izler taşıyan Sultan Konağı, Sultan Abdülmecit’in emri üzerine yapılmış tarihi bir konaktır.

Pendik Marina


Yat ve tekne sahiplerinin kullandığı Pendik Marina’yı sakin bir deniz havası almak için tercih edebilir yanındaki AVM’den içecek – yiyecek bir şeyler alarak denizin tadına varabilirsiniz.

Gözdağı Sosyal Tesisleri


İçinde kafe, restoran, seyir çardakları, piknik alanları ve çocuk parkı olan Gözdağı Sosyal Tesisleri’nin manzarasında Yalova ve Marmara Denizi, Adalar bulunmaktadır. Çam ağaçları ve farklı bitki örtüsüyle sarmalanmış tesisin içinde popüler olarak Beğendili Kuzu ve Gözdağı Kebabı lezzetleri tercih edilmektedir.

İstanbul Pendik Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.