Firma Durumu Pasif Firma Puanı 5.0
Genel Merkez İSTANBUL En Ucuz Fiyat

Daildrive Araç Kiralama Firması Hakkında

Daildrive rent a car, 1997’de kurulan Bostancıoğlu Şirketler Grubu’nun kurduğu kısa dönemli araç kiralama markasıdır. 2012 yılında “butik araç kiralama” mottosuyla kurulan Daildrive ilk olarak İstanbul daha sonra da diğer büyük illerde şube sayısını arttırarak daha çok kişiye ulaşmayı hedeflemektedir. Marka “butik araç kiralama” mottosundan uzaklaşmadan araç kiralama sektöründe büyüyerek farkını ortaya koyma isteğindedir.

Neden Daildrive Araç Kiralama?

Daildrive araç kiralama yenilikçi ve farklı uygulamaları ile fark yaratmaya çalışan bir araç kiralama firmasıdır. İstanbul’da 10 adet oto kiralama şubesi bulunan Dailydrive; zengin araç seçenekleri, uygun kira fiyatları, düşük provizyon ücretleri ve en önemlisi sıra dışı araç gruplarıyla farklı bir kiralama deneyimi sunmayı hedeflemektedir. Dailydrave aynı zamanda kurumsal kiralama, karavan kiralama, motosiklet kiralama hizmetlerinin yanında ek hizmetler sunmaktadır.
 

Rezervasyon Sorgulama

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.

Şifrenizi mi unuttunuz?

Şifrenizi hatırladınız mı?

Üye Girişi