Arama yapın

Citroen C Elysée

Citroen C Elysée

Sinan Daşpınar

 

 

Citroen otomobil üreticisi Fransız PSA Peugeot Citroen grubunun 1976 yılından beri üyesidir. Rahat ve ekonomik araba tercihlerinde bulunmak isteyen sürücülerin tercih ettiği Citroen modellerini yazımızda inceleyeceğiz. Citroen C-Elysee araç kiralama işlemlerini Miniyol ile kolay ve hızlı şekilde yapabilirsiniz.
 

Citroen C-Elysee Özellikleri

 
Yol tutuşu artırılan ve aerodinamiği güçlendirilen Citroen C-Elysee aracının dış makyajında yenileme yapılmıştır. LED'li aydınlatmalar ve 3D etkili yeni farlar Citroen C-Elysee’ye modern bir hava katmış. Citroen C-Elysee 2020 modeli yerden yüksekliği ve kapılarındaki çift sızdırmazlık bariyeri ile oldukça dayanıklı.
 
 

Bagaj

 
B segmenti Sedan gövdeli 5 kişilik Citroen C-Elysee 506 litrelik artırılabilir bagaj hacmine sahip. 2/3 ve 1/3 şeklinde katlanabilen arka koltuklar sayesinde artan yükleme kapasitesi ideal bir bagaj sunmaktadır. 
 
 

Bluetooth

 
Radyo bağlantılı navigasyonun dokunmatik ekran tuşları sürücünün kolay ulaşabileceği şekilde tasarlanmış. Mirror Screen ile telefon ekranını yansıtma ve ses tanıma işlevi vardır. Telefon rehberini kullanarak arama yapma ve müzik dinleme özelliklerine sahip. 
 
 

Arka Park Yardımı

 
Citroen C-Elysee modelinin standart paketinde arka park yardımı, hız sabitleme ve sınırlama sistemi bulunmaktadır. Aracın arka park yardımı görsel ve sesli işaretlerle engellerin mesafesini belirtir. Hız sabitleme ve sınırlama sistemi ile limitin aşılması önlenir.
 
 

Motor Donanımı

 
2020 yılında piyasaya çıkan Citroen C-Elysee araçlar BlueHDi 100 motora sahiptir. 1560 cc ve 4 silindirli motor 250 nm tork gücüne sahiptir. Bu motor sıfırdan 100 km’ye 10.8 saniyede ulaşabilir ve en fazla 183 km/saat hız yapabilir. Aynı zamanda karma yakıt olarak 100 km’de 3.8 litrelik tüketim yapan aracın yol tutuşu güçlüdür.
 
 

Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

 
Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak Citroen C-Elysee araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayın!
 
 

Araç Kiralamada Neden Miniyol?

 
Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.