Arama yapın

Antalya Manavgat Kolay Araç Kiralama

Antalya Manavgat Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye'nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile Antalya Manavgat’ta araç kiralama nasıl yapılır?
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • Antalya Manavgat Araç Kiralama Seçenekleri
  • Antalya Manavgat Nüfus
  • Antalya Manavgat Ulaşım
  • Güzel bir şehir olan Manavgat’a Antalya’nın merkezinden, 1 saatte gitmek mümkündür. Taksi, özel araç ve otobüsler kullanılarak gidilebilecek bir ilçedir. Uçakla da transfer yapmayı tercih edebilirsiniz. Bunlara ek olarak Antalya Manavgat’ta araç kiralama yaparak ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Antalya Manavgat Mahalleler
  • Antalya Manavgat Gezi Listesi
  • Köprülü Kanyon Milli Parkı
  • Manavgat Şelalesi
  • Side Antik Kenti
  • Apollon-Athena Tapınağı

Antalya’nın en çok turist çeken yerlerinden biri olan Manavgat koyları ve plajları ile ön plana çıkmaktadır. Antalya seyahatlerinizde Manavgat’ta görülmesi gereken yerler keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.

Araç Kiralamada Neden Miniyol?

Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz.
 

Antalya Manavgat Araç Kiralama Seçenekleri

Antalya Manavgat’ta araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edebilirsiniz.
 

Antalya Manavgat Nüfus

242.490 kişilik nüfusu ile Antalya’nın 2. en büyük ilçesi Manavgat, şehrin en batı kısmında bulunur. Turistlerin uğrak noktası olan Antalya’da araç kiralamak için Miniyol.com’u tercih edin ve yolculuğunuzun keyfini çıkarın!
 

Antalya Manavgat Ulaşım

Güzel bir şehir olan Manavgat’a Antalya’nın merkezinden, 1 saatte gitmek mümkündür. Taksi, özel araç ve otobüsler kullanılarak gidilebilecek bir ilçedir. Uçakla da transfer yapmayı tercih edebilirsiniz. Bunlara ek olarak Antalya Manavgat’ta araç kiralama yaparak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Antalya Manavgat Mahalleler

En güzel gezilecek yerlere sahip şehrimiz Antalya’nın Manavgat ilçesi diğer ilçelere kıyasla daha çok şelaleleri ile bilinir. Manavgat’ta Emek, Gültepe ve Ilıca olmak üzere toplam 106 tane mahalle bulunmaktadır.

Antalya Manavgat Gezi Listesi

Köprülü Kanyon Milli Parkı

1973’te milli park ilan edilen Köprülü Milli Parkı’na gitmek için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Türkiye’nin en uzun kanyonları arasında bulunmaktadır. Köprülü Kanyon Milli Parkı rafting, kano, kanyoning, yüzme, doğa yürüyüşü, kaya tırmanışı, oryantiring, bisiklet, balıkçılık gibi sporlara da elverişlidir. Konaklama için de tesisleri ve çadır alanları da bulunmaktadır.

Manavgat Şelalesi

93 kilometrelik Manavgat Nehri sayesinde 5 metre yükseklikte falezlerden oluşmuş bir şelaledir. Birçok canlı türüne ev sahipliği yapmış olan Manavgat Şelalesi aynı zamanda birçok ağaç türüne de ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca bu muhteşem doğanın içerisinde rafting ve kano gibi farklı su sporları yapılabilmektedir. Manavgat Şelalesi’nde restoran, büfe, dinlenme yerleri, seyir terasları, tuvaletler ve satış üniteleri yer almaktadır. Giriş ücreti 10 TL’dir (sezona göre değişiklik göstermektedir).

Side Antik Kenti

Manavgat’ın 7 kilometre uzağında olan Side Antik Kenti, MÖ VII. Yüzyılda kurulmuştur. Side Antik Kenti, Lidyalıları ve Persleri görmüştür. Sadece kişisel aracınızla değil Side otobüsleriyle de ulaşıma sahip olan Side Antik Kenti tarihi bir yer görmek isteyen ziyaretçiler için güzel bir tercih olacağı kesindir zira birçok savaş da görmüştür.
 

Apollon-Athena Tapınağı

Apollon-Athena Tapınağı Roma barış döneminde inşa edilmiştir. Her gün açık olan Apollon-Athena Tapınağı’na giriş ücretsizdir. Adını ışık ve güzellik tanrısı olan Apollon’dan almıştır. Manavgat merkezinden 47 dakikada (30 kilometre) gidebilirsiniz.
 
Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?
Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.