Miniyol.com

Nissan Micra Genel Tanıtım

En Uygun Fiyat406 TL
Nissan Micra Genel Tanıtım

Nissan Micra

Araç Özellikleri
  • Benzin/Dizel
  • Manuel/Otomatik
  • Klima
  • 5 Kişi
  • Hatchback 5 Kapı
Kiralama Koşulları
  • 22 Yaş Ve Üstü
  • Ehliyet Yaşı 2 ve Üzeri

En Ucuz Kiralık Nissan Micra

En Ucuz Fiyat 406 TL En Uygun Fiyatlı Firma Ladon Kaç Lokasyonda Var 53

Nissan Micra Hakkında

Nissan Micra Hakkında Genel Bilgiler

Japon araç firması Nissan tarafından 1982’de üretimine başlanan otomobilidir. İlk nesil K1O 1984 yılına kadar üretilmeye devam etmiş ve belli versiyonlarda üretilmiştir. İkinci nesil Nissan Micra 1992-1997 yılları arasında üretilmiştir. Üçüncü nesil Nissan Micra K12 2002-2010 yıllarında, dördüncü nesil 2010 yılında üretilmeye başlamış ve günümüzde devam etmektedir.

Nissan Micra Teknik Özellikleri

Nissan Micra, hatchback gövde tipine sahip küçük otomobildir. B segmentinde yer alan otomobil 1198 cc silindir hacmine sahiptir ve 3 adet silindir yer almaktadır. 80 hp beygir gücüne sahip olan otomobil, 6000 azami devre sahip ve maksimum hızı 161 km/s’dir. 0’dan 100 km hıza 14.5 saniyede çıkan aracın azami torku 110 Nm’dir. 100 km’de şehir içi yakıt tüketimi 6,7 litre, 100 km’de şehir dışı yakıt tüketimi 4.6 litredir. Ortalama yakıt tüketimi 5,65 litre, yakıt deposu 41 litredir. Karbon salınımı 125. Aracın bagaj hacmi 265 litredir.

Nissan Micra Öne Çıkan Özellikleri

Şehrin kaosundan kolaylıkla kaçabileceğiniz küçük bir araba. Minimal görüntüsünün yanında donanımı ve teknolojisiyle en çok tercih edilenler arasında yer alan Nissan Micra, Street ve Match ana versiyonlarıyla piyasaya çıkmıştır. Yeni çıkan Nissan Micra’ ların 265 litre bagaj hacmi benzerlerine göre oldukça geniştir. Nissan Micra küçük ve minimal bir araba severler için çok uygun bir otomobildir.

Nissan Micra Kiralama Koşulları

Nissan Micra model aracını kiralamak için miniyol.com üzerinden rezervasyon yapabilirsiniz. Rezervasyon sonucunda kiralama şirketi sizden findeks notunuzu isteyecektir. Findeks notu hakkında bilgi almak isterseniz tıklayınız. Bunun yanında araç kiralama şirketlerine göre yaş sınırlılıkları değişiklik gösterecektir. Araç kiralama firmalarının şartlarını kiralama sayfamızda görebilirsiniz. Miniyol.com size en uygun aracı seçer ve karşınıza çıkarır. Güvenli yolculuklar dileriz.

En Ucuza Nissan Micra Kiralayabileceğiniz Firmalar

Kiralık Nissan Micra Tercih Edilen Lokasyonlar

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.