Miniyol.com

Volvo XC60 Genel Tanıtım

En Uygun Fiyat2057 TL
Volvo XC60 Genel Tanıtım

Volvo XC60

Araç Özellikleri
  • Benzin/Dizel
  • Manuel/Otomatik
  • Klima
  • 5 Kişi
  • SUV
Kiralama Koşulları
  • Yaş Ve Üstü
  • Ehliyet Yaşı ve Üzeri

En Ucuz Kiralık Volvo XC60

En Ucuz Fiyat 2057 TL En Uygun Fiyatlı Firma Garenta Kaç Lokasyonda Var 10

Volvo XC60 Hakkında

ARAÇ HAKKINDA GENEL BİLGİLER

Volvo XC60, İsveçli araba markası Volvo Cars tarafından üretilen otomobildir.  Araç Volvo V60 olarak adlandırılmaktadır. 2008 yılından günümüze kadar üretimi yapılan SUV tipi bir otomobildir. İlk konsepti 2007 yılında Kuzey Amerika Uluslararası Otomobil Fuarı’nda tanıtılmıştır. Aracın montajı Belçika’nın Gent şehrinde ve Çin’in Daqing şehrinde yapılmaktadır.

ARACIN TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Volvo XC60 Benzinli T6 AWD, Benzinli T8 TwEn ve Dizel B4 AWD olarak 3 farklı motor çeşiti ile üretilmiştir. Bütün motorlarda AWD çekiş sistemi bulunmaktadır. Motor tipleri Satır içi 4 silindir kompresörlü ve turboşarjlı, Dizel B4 AWD modelinin ise motor tipi Sıralı 4 silindirli ikiz turbo dizel’dir. Aracın özellikleri modellerine göre değişiklik göstermektedir.

ARACIN ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ

Volvo XC60 IntelliSafe özellikleri, Deri döşemeleri, önleyici güvenlik donanımı ve direksiyon yapısı ile size konforlu bir yolculuk deneyimi yaşatacak. Bunların yanında dekor kaplamaları, uzaktan kumandalı anahtar kaplamaları ve gövde tasarımı ile şehrin en havalısı siz olacaksınız.

ARACI KİRALAMA KOŞULLARI

Miniyol.com %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri ile Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru. Miniyol ile incelediğiniz Volvo XC60 model aracınızı rahatlıkla kiralayabilirsiniz. Araç kiralama yaparken firmaya göre findeks notu ve arabayı kiralayabileceğiz yaş sınırı değişebilmektedir. Araç kiralama firmaları kiralamayı gerçekleştirirken sizden ehliyet ve kimlik talebinde bulunacaktır.

En Ucuza Volvo XC60 Kiralayabileceğiniz Firmalar

Kiralık Volvo XC60 Tercih Edilen Lokasyonlar

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.