Miniyol.com

Volvo V90 Genel Tanıtım

En Uygun Fiyat TL
Volvo V90 Genel Tanıtım

Volvo V90

Araç Özellikleri
  • Benzin/Dizel
  • Manuel/Otomatik
  • Klima
  • 5 Kişi
  • Station Wagon
Kiralama Koşulları
  • Yaş Ve Üstü
  • Ehliyet Yaşı ve Üzeri

Volvo V90 Hakkında

Volvo V90 Hakkında Genel Bilgiler

Volvo V90 İsveçli araba markası Volvo Cars tarafından 2016 yılında üretilmeye başlanan lüks sedan tipi otomobildir. Araç ilk olarak 2016 yılında Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtılmıştır.

Volvo V90 Teknik Özellikleri

Volvo V90, 1969 cc silindir hacmine sahiptir. Maksimum torku 480 Nm’dir. Otomatik vites tipine sahip olan otomobilin yakıt yürü dizeldir. Aracın ortalama yakıt tüketimi 6.9 litredir. Araç 180 km/s maksimum hıza ulaşmaktadır. 0’dan 100 km’ye 7.5 saniyede çıkan otomobilin bagaj hacmi 560 litredir. Yakıt deposu 60 litredir. Karbon emisyonu 181 g/km’dir.

Volvo V90 Öne Çıkan Özellikleri

Volvo V90 sürücü yardım teknolojisi ve gelişmiş dört tekerlekten çekiş bir araya gelerek her türlü yol koşulunda en iyi tepki veren sürüş deneyimini yaşatmaktadır. Daha düşük yakıt tüketimi ve azaltılmış egzoz emisyonları sayesinde çevreci ve ekonomik bir yolculuk yapabilirsiniz. Volvo'nuzda kullanılan Google Asistan sayesinde, ellerinizi direksiyondan ayırmadan yön bilgilerini alabilir, eğlence özelliklerini kullanabilir; dostlarınız, aileniz ve iş arkadaşlarınızla iletişim kurabilir ve kabin ortamında istediğiniz düzenlemeleri yapabilirsiniz. İç ve dış tasarımı ile de harika bir sürüş keyfi yaşayacaksınız.

Volvo V90 Kiralama Koşulları

Miniyol uygulamasına ve internet sitemize hızlı şekilde üye olarak ve üye olmadan araba kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. İncelediğiniz Volvo V90 model aracın size en uygununu bulabilir ve kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz. İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefon numarasından bilgi alabilirsiniz. Aracı kiraladığınız firmaya göre findeks notu ve arabayı kiralayabileceğiz yaş sınırı değişebilmektedir. Araç kiralama firması kiralamayı gerçekleştirirken sizden kimlik ve ehliyet talep edecektir.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.