Miniyol.com

Volkswagen Tiguan Genel Tanıtım

En Uygun Fiyat970 TL
Volkswagen Tiguan Genel Tanıtım

Volkswagen Tiguan

Araç Özellikleri
  • Benzin/Dizel
  • Manuel/Otomatik
  • Klima
  • 5 Kişi
  • SUV
Kiralama Koşulları
  • 24 Yaş Ve Üstü
  • Ehliyet Yaşı 3 ve Üzeri

En Ucuz Kiralık Volkswagen Tiguan

En Ucuz Fiyat 970 TL En Uygun Fiyatlı Firma Avec Kaç Lokasyonda Var 8

Volkswagen Tiguan Hakkında

Volkswagen Tiguan Hakkında Genel Bilgiler

Alman araç firması Volkswagen tarafından üretilen kompakt Crossover SUV tipi otomobildir. İsmini kaplan anlamına gelen Tiguan’dan almaktadır. Alman otomobil dergisi Auto Bild’de yapılan yarışmada ismine karar verilmiştir. 2020 baharı itibariyle dünya çapında altı milyon adet satılmıştır. Volkswagen markasında en çok satılan modellerden birisidir aynı zamanda Avrupa’da satılan en çok satılan SUV otomobildir. Aracın ilk nesli 2007-2018 yılları arasında, ikinci nesli 2016 yılından günümüze kadar üretilmeye devam etmektedir.

Volkswagen Tiguan Teknik Özellikleri

Volkswagen Tiguan 1498 cc silindir hacmine sahiptir. 150 Hp beygir gücüne sahip, maksimum torku 250 Nm’dir. 7 ileri otomatik vites tipine sahip olan otomobilin yakıt yürü benzindir. Aracın şehir içi yakıt tüketimi 100 km’de 6.5 litre, şehir dışı yakıt tüketimi 5.2 litre, ortalama yakıt tüketimi 5.6 litredir. Araç 202 km/s maksimum hıza ulaşmaktadır. 0’dan 100 km’ye 9.2 saniyede çıkan otomobilin bagaj hacmi 615 litredir. Yakıt deposu 60 litredir.

Volkswagen Tiguan Öne Çıkan Özellikleri

Volkswagen Tiguan dünya çapında en popüler ve en çok satılan SUV modelidir. Güçlü tasarımı ve üstün Alman mühendisliği sonucu tasarlanan aracın sürüş özellikleri ve konforu ile SUV modeller içinde en iyiler arasında yer almaktadır. IQ-Lıght- LED Matrix farlar ile güvenli ve aktif bir sürüş keyfi yaşayacaksınız. Dış tasarımı kadar iç tasarımı ile de çığır açan Volkswagen Tiguan geniş ve konforlu iç hacmi sayesinde sizin ve aileniz için mükemmel bir tercih olacak.

Volkswagen Tiguan Kiralama Koşulları

Volkswagen Tiguan model aracını kiralamak için miniyol.com üzerinden rezervasyon yapabilirsiniz. Rezervasyon sonucunda kiralama şirketi sizden findeks notunuzu isteyecektir. Findeks notu hakkında bilgi almak isterseniz tıklayınız. Bunun yanında araç kiralama şirketlerine göre yaş sınırlılıkları değişiklik gösterecektir. Araç kiralama firmalarının şartlarını kiralama sayfamızda görebilirsiniz. Miniyol.com size en uygun aracı seçer ve karşınıza çıkarır. Güvenli yolculuklar dileriz.

En Ucuza Volkswagen Tiguan Kiralayabileceğiniz Firmalar

Kiralık Volkswagen Tiguan Tercih Edilen Lokasyonlar

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.