Miniyol.com

Volkswagen Scirocco Genel Tanıtım

En Uygun Fiyat TL
Volkswagen Scirocco Genel Tanıtım

Volkswagen Scirocco

Araç Özellikleri
  • Benzin/Dizel
  • Manuel/Otomatik
  • Klima
  • 4 Kişi
  • Hatchback 3 Kapı
Kiralama Koşulları
  • 25 Yaş Ve Üstü
  • Ehliyet Yaşı 4 ve Üzeri

Volkswagen Scirocco Hakkında

ARAÇ HAKKINDA GENEL BİLGİLER

Alman araç firması Volkswagen tarafından 1972 yılında piyasaya sürülen spor otomobildir. Aracın 1992 yılında üretimi durdurulmuş olmasına rağmen Iroc konsepti ile yeniden üretilmeye başlanmıştır. 2017’ye kadar üçüncü nesli üretilen aracın artık üretimine devam edilmemektedir. Volkswagen Shirocco ilk nesli 1974 yılında, ikinci nesli 1981 yılında üçüncü ve son nesli ise 2017 yılında üretilmiştir.

ARACIN TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Volkswagen Shirocco 1.4 L TSI I4 (benzin), 2.0 L TSI I4 (benzin), 2.0 L TDI I4 (dizel) motorlarda üretilmiştir. 6 İleri manuel, 6 ileri otomatik, 7 ileri otomatik seçenekleri bulan aracın platformu Volkswagen Grubu A1 Platformu’nda yer almaktadır.

ARACIN ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ

Volkswagen Shirocco sportif görüntünde hatchback sevenler tarafından tercih edilen otomobillerden birisidir. Malzeme kalitesi, konforu ve geniş içyapısı ile sizi çokça rahat ettirecek. Otomobil içerisinde kullanılan teknoloji içerisinde F1 vites, Adaptif Şasi Kontrol, Eğitim Kalkış Asistanı, ABS, ESP, Keyless Access, Bi Xenon Farlar, Dynaudio Ses Sistemi, 6 adet hava yastığı gibi donanımlar bulunmaktadır. Aracın birçok modifiyeli hali bulunmaktadır.

ARACI KİRALAMA KOŞULLARI

Miniyol.com %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri ile Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru. Miniyol ile dilediğiniz model aracınızı rahatlıkla kiralayabilirsiniz. Araç kiralama yaparken firmaya göre findeks notu ve arabayı kiralayabileceğiz yaş sınırı değişebilmektedir. Araç kiralama firmaları kiralamayı gerçekleştirirken sizden ehliyet ve kimlik talebinde bulunacaktır.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.