Miniyol.com

Volkswagen Jetta Genel Tanıtım

En Uygun Fiyat600 TL
Volkswagen Jetta Genel Tanıtım

Volkswagen Jetta

Araç Özellikleri
  • Benzin/Dizel
  • Manuel/Otomatik
  • Klima
  • 5 Kişi
  • Sedan
Kiralama Koşulları
  • 25 Yaş Ve Üstü
  • Ehliyet Yaşı 5 ve Üzeri

En Ucuz Kiralık Volkswagen Jetta

En Ucuz Fiyat 600 TL En Uygun Fiyatlı Firma Arme Kaç Lokasyonda Var 3

Volkswagen Jetta Hakkında

Volkswagen Jetta Hakkında Genel Bilgiler

Alman araç firması Volkswagen tarafından 1979 yılında sedan olarak üretilen kompakt otomobildir. Atlantic, Vento, Bora, City Jetta, Jetta City, GLI, Jetta, Classico ve Sagitar (Çin) gibi isimlerle piyasaya sürülmüştür. Jetta’nın iki ve dört kapılı sedan, beş kapılı vagon gibi versiyonları da üretilmiştir. 2011 yılının ortalarına kadar dünyada 10 milyon Jetta üretilmiş ve satılmıştır. Nisan 2014 yılından itibaren Vokswagen’in en çok satan modeli oldu. Aracın ilk nesli 1979 ve 1984 yılları arasında üretilmiştir. İkinci nesil Jetta 1984-1992 yıllarında, dördüncü nesil 1999-2005 yıllarında, beşinci nesil 2005-2010 yıllarında yedinci nesil Jetta ise 2018 yılında üretilmeye başlanmıştır. Aracın elektrikli konsepti Bora Electric olarak adlandırıldı.

Volkswagen Jetta Teknik Özellikleri

Volkswagen Jetta 1197 cc silindir hacmine sahiptir. 105 Hp beygir gücüne sahip, maksimum torku 175 Nm’dir. 6 ileri düz vites tipine sahip olan otomobilin yakıt yürü benzindir. Aracın şehir içi yakıt tüketimi 100 km’de 6.2 litre, şehir dışı yakıt tüketimi 4.2 litre, ortalama yakıt tüketimi 5.0 litredir. Araç 194 km/s maksimum hıza ulaşmaktadır. 0’dan 100 km’ye 10.7 saniyede çıkan otomobilin bagaj hacmi 510 litredir. Yakıt deposu 55 litredir.

Volkswagen Jetta Öne Çıkan Özellikleri

Volkswagen Jetta sınıfında en çok tercih edilen araçlardan birisidir. Klasik bir tasarıma sahip olan otomobil yakıt tüketimini bakımından da oldukça verimlidir. Bagaj hacmi bakımından sınıfının en üstünde yer alan Jetta en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.

Volkswagen Jetta Kiralama Koşulları

Miniyol.com %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri ile Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru. Miniyol ile incelediğiniz Volkswagen Jetta model aracınızı rahatlıkla kiralayabilirsiniz. Araç kiralama yaparken firmaya göre findeks notu ve arabayı kiralayabileceğiz yaş sınırı değişebilmektedir. Araç kiralama firmaları kiralamayı gerçekleştirirken sizden ehliyet ve kimlik talebinde bulunacaktır.

En Ucuza Volkswagen Jetta Kiralayabileceğiniz Firmalar

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.