Miniyol.com

Volkswagen Caravelle Genel Tanıtım

En Uygun Fiyat988 TL
Volkswagen Caravelle Genel Tanıtım

Volkswagen Caravelle

Araç Özellikleri
  • Benzin/Dizel
  • Manuel/Otomatik
  • Klima
  • 9 Kişi
  • Minibüs
Kiralama Koşulları
  • Yaş Ve Üstü
  • Ehliyet Yaşı ve Üzeri

En Ucuz Kiralık Volkswagen Caravelle

En Ucuz Fiyat 988 TL En Uygun Fiyatlı Firma Ertur Kaç Lokasyonda Var 33

Volkswagen Caravelle Hakkında

Volkswagen Caravella Hakkında Genel Bilgiler

Alman araç firması Volkswagen tarafından üretilmiş olan hafif lüks ticari araçtır. Volkswagen Caravelle yolcu taşımacılığı için üretilmiştir. Araç ilk olarak 2003 tarihinde üretilmeye başlanmıştır.

Volkswagen Caravella Teknik Özellikleri

Volkswagen Caravella 1968 cc silindir hacmine sahiptir. 140 Hp beygir gücüne sahip, maksimum torku 340 Nm’dir. 6 ileri düz vites tipine sahip olan otomobilin yakıt yürü dizeldir. Aracın şehir içi yakıt tüketimi 100 km’de 9.6 litre, şehir dışı yakıt tüketimi 6.3 litre, ortalama yakıt tüketimi 7.5 litredir. Araç 173 km/s maksimum hıza ulaşmaktadır. Yakıt deposu 80 litredir.

Volkswagen Caravella Öne Çıkan Özellikleri

Volkswagen Caravella ile yolculuklar kusursuz olacak. Göz alıcı tasarımı, geniş ve bol yer tasarımı ile sizi ve yolcuları hayran bırakacak. İleri teknoloji donanım ve güvenlik özellikleri ile geniş aileler için çok rahat bir yolculuk deneyimi yaşatacak.

Volkswagen Caravella Kiralama Koşulları

Volkswagen Caravella model aracını kiralamak için miniyol.com üzerinden rezervasyon yapabilirsiniz. Rezervasyon sonucunda kiralama şirketi sizden findeks notunuzu isteyecektir. Findeks notu hakkında bilgi almak isterseniz tıklayınız. Bunun yanında araç kiralama şirketlerine göre yaş sınırlılıkları değişiklik gösterecektir. Araç kiralama firmalarının şartlarını kiralama sayfamızda görebilirsiniz. Miniyol.com size en uygun aracı seçer ve karşınıza çıkarır. Güvenli yolculuklar dileriz.

En Ucuza Volkswagen Caravelle Kiralayabileceğiniz Firmalar

Kiralık Volkswagen Caravelle Tercih Edilen Lokasyonlar

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.